czudak45

Ossoliński, Kuczyńska, BOHOBOCO i Jemioł na pokazie Czudak

Na czwartkowym pokazie jesienno-zimowej kolekcji Małgosi Czudak zgromadziło się grono polskich projektantów oraz dziennikarzy z branży mody. I choć pokaz był dość kameralny i bardzo nietypowy, jak na warszawskie spotkania, my czuliśmy się tam wyśmienicie.

Małgosia Czudak wraz ze scenografką Ewą Iwańczuk stworzyły niesamowity klimat rodem z nowojorskiego Soho. Ascetyczna, biała hala w warszawskim Soho Factory poprzecinana została czarnymi liniami tworząc ciekawy efekt. Biel i czerń współgrały tworząc aurę futurystycznego przedsięwzięcia w minimalistycznym – jakże dla tej projektantki ukochanym – stylu.

Czudak zaprezentowała swoją premierową kolekcję w doborowym towarzystwie. Wśród gości znaleźli się m.in. Rodrigo de la Garza, Tomasz Ossoliński, Ania Kuczyńska, duet BOHOBOCO, czy Łukasz Jemioł, ale przede wszystkim czołówka znaczących dziennikarzy modowych w naszym kraju.

Projektantka postawiła w swej kolekcji dla mężczyzn na klasyczne formy w nowoczesnym wydaniu.

Stylizacje zdominował kolor czerni, gdzieniegdzie przełamany bielą czy szarością. Ubrania świetnie nadają się dla mężczyzn ceniących wygodę, pozorny luz i nowości.
Część modeli będzie wykonana w limitowanych ilościach na zamówienie, dzianinowe T-shirty, long sleevy, bluzy, koszule, spodnie będą dostępne w rozmiarówce.

Przyglądając się jesienno-zim propozycjom Gosi doszłam do wniosku, że niektóre t-shirty mogłabym śmiało sama przywdziać i uzupełnić kobiecymi dodatkami.
Akurat w przypadku tej projektantki dewiza less is more sprawdza się w 100%.

Stylizacją pokazu zajął się Misza Barton. Oprawę muzyczną specjalnie na tę okazję przygotował Bartosz Dziadosz tworzący pod pseudonimem Pleq.

Kolekcja jest już dostępna zarówno dla stylistów jak i klientów w warszawskim showroomie POMADA.

Zapraszamy do galerii zdjęć z backstage’u pokazu.
Wkrótce dostępny w sieci będzie film nagrany podczas prezentacji.

fot. Lucy Seremak

AboutBS

Komentarze Facebook: