okulary_Hugo_Boss2

Orange is the new black!

Z racji tej, że mamy lato i wypadałoby by świeciło słońce 😉 przyglądam się z bliska kolekcji okularów Boss Orange na wiosnę/lato 2013. Przykuwa wzrok swoimi zdecydowanymi kształtami, intensywnymi kolorami i oryginalnymi wzorami. Ciekawe połączenie nowoczesności z lookiem vintage sprawia, że zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne są akcesoriami, które można mieć w letniej garderobie!

Kolorowy szał
Inspirowane latami 80-tymi duże oprawki o nieco kwadratowym kształcie, znane jako popularne ‘kujonki’, otrzymały zupełnie nowy look! Stały się wyjątkowe dzięki zaskakującym połączeniom kolorystycznym, takim jak turkus przechodzący w błękit, przenikające się jasne i ciemne odcienie zieleni, granat przechodzący w błękit oraz połączenie czerni i szarości, dostępne w wersji z niebieskimi, brązowymi bądź zielonymi soczewkami.

Inspiracja vintage
Styl vintage zreinterpretowano na nowo! Metalowe akcenty, charakterystyczne duże szkła – ten model to doskonale „wyrzeźbione” uniseksowe okulary przeciwsłoneczne. Wyjątkowość tych okularów tkwi w unikalnym efekcie mlecznego szkła oraz matowych oprawach, wykończonych logiem BOSS Orange na zausznikach. Paleta kolorów dostępnych w przypadku tego modelu obejmuje matowe odcienie niebieskiego, szarości, brązu, soczystego burgundu i różu, a także klasycznej czerni i czerwieni.

Przezroczystości
Wielkomiejski charakter tych dużych, prostokątnych, niezwykle kobiecych opraw sprawia, że stają się absolutnie niezbędnym dodatkiem dla nowoczesnych kobiet sukcesu. Okulary dostępne są w intensywnych, soczystych kolorach, takich jak brzoskwinia, purpura, szary i zieleń. Wersja przeciwsłoneczna wyposażona jest w klasyczne, stonowane szare soczewki.

AboutBS

Komentarze Facebook: