Omenaa Mensah dla ANI KRUK – odważnie i romantycznie

Omenaa Mensah dla ANI KRUK – odważnie i romantycznie

AMMADORA dla ANI KRUK

Oryginalna biżuteria ANI KRUK zyskała równie stylową oprawę. Specjalnie dla klientek młodej marki szkatułki na biżuterię zaprojektowała znana prezenterka telewizyjna Omenaa Mensah.

Dla osób śledzących rynek architektury wnętrz pozatelewizyjna działalność Omeny nie powinna być zaskoczeniem. Kilka lat temu prezenterka stworzyła ekskluzywną markę AMMADORA, pod szyldem której znajdziemy przygotowywane na zamówienie meble. W portfolio marki do tej pory znajdowały się szafy, komody i krzesła. Fantazyjne szkatułki na biżuterię dla ANI KRUK to pierwszy tego typu projekt Omeny.

AMMADORA i ANIA KRUK podobnie podchodzą do projektowania – lubimy jak jest kolorowo, energetycznie, z odrobiną szaleństwa. Ania przełamuje stereotypowe myślenie o biżuterii, często sięga po niestandardowe materiały, projekty AMMADORY również uciekają od klasyki – tłumaczy Omenaa Mensah.

Szkatułki AMMADORY wyglądają jak małe dzieła sztuki. Wykonane ze szlachetnych materiałów modele przykuwają wzrok kolorem, miękką fakturą (część modeli pokrytych jest pluszem) i fantazyjnymi nóżkami. Przygotowywane na zamówienie projekty mogą być wykończone według indywidualnych życzeń klientek.

Niecodzienny design szkatułek wpisuje się w filozofię naszej marki – mówi Ania Kruk, dyrektor kreatywna i główna projektantka marki ANIA KRUK. Lubimy eksperymentować i do tego samego namawiamy nasze klientki. Do tej pory na rynku były dostępne same klasyczne modele szkatułek na biżuterię – proste drewniane skrzyneczki. AMMADORA proponuje coś zupełnie innego – szkatułki, które nie tylko ułatwiają uporządkowanie domowych zbiorów biżuterii, ale same w sobie są ozdobą wnętrza.

Szkatułki AMMADORY można zamówić w butiku ANI KRUK w Galerii Mokotów oraz na stronie internetowej www.aniakruk.pl. Czas oczekiwania na spersonalizowany produkt wynosi ok. 3 tygodni. Cena w zależności od modelu – od 1499 zł do 1799 zł.

AboutBS

Komentarze Facebook: