natalia_siwiec

‚O bag’ – Nowy trend wśród gwiazd!

natalia_siwiecJedne z nas szaleją za butami, inne mogą stracić miliony na piękną i niepowtarzalną torbę! Jakiś czas temu zakochałam się w ‚O bag’! Prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań prócz mnie pokochały polskie gwiazdy!

Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle wytrzymałe torby urzekły mnie swoją kolorystyką. ‚O bag’ zaprojektowany został dla młodych, dynamicznych kobiet, które doceniają prostotę funkcjonalność, a zarazem oryginalność przedmiotów.
Marka zaproponowała też fajne dodatki, które umożliwiają nam zabawę torbą co sprawia, że każdego dnia może ona zmieniać się razem z nami, by jak najlepiej wyrażać nasz charakter i styl.

Główna część torby wykonana jest z tworzywa EVA – miękkiego i wytrzymałego, przypominającego gumę – dzięki któremu torby są miłe w dotyku, wodoodporne i niezwykle lekkie. Spośród oferty kolorystycznej możemy wybierać kolory ciemne, jasne, fluo i pastele, dzięki czemu torebki pasują na każdą okazję, zarówno na wakacyjną imprezę, jak i wieczorne wyjście. Do tego szeroka gama wymiennych uchwytów, z różnokolorowej skóry naturalnej, eko, lakierowanej czy sznurka marynarskiego umożliwia stworzenie swojego unikalnego, indywidualnego modelu ‘O bag’

‚O bag’ co sezon, w zależności od aury i humoru możesz uzupełniać nowymi dodatkami. Możesz dołączyć do niego płócienny wkład, jeżeli lubisz porządek w swojej torbie. Robi się chłodno? Ubierz swojego ‘O bag’a! Dodaj do niego futrzaną lub wełnianą nakładkę i wyjdź naprzeciw trendom 😉

Dostępne warianty i modele:
‚Shopping/City O bag’- klasyczny, miejski model; cena podstawy: 199 zł; rączki od 99 zł;
‚Vevet O bag’- z welurową teksturą; cena podstawy: 349 zł;
‚Beach O bag’- w sam raz na plażę; cena wraz z rączkami: 319 zł;
‘Mini O bag’- wersja kompaktowa; 179 zł, rączki od 99 zł;
‘O Pocket’- na co dzień; cena wraz z paskiem: od 199 zł

Kto nosi ‚O bag’?
Lista jest długa, ale tak na szybko wymienię: Natalię Siwiec, Kasię Cichopek, Karolinę Szostak, Agnieszkę Szulim, Kasię Zielińską, Izę Janachowską czy Ewę Wojciechowską!

AboutBS

Komentarze Facebook: