DSC_6416ok

Nowy lookbook Agnieszki Światły

DSC_6366okAgnieszka Światły jest jedną z projektantek, które robią swoje (i robią to dobrze) z dala od świateł warszawki … Za to ją cenię. Za konsekwencje i upór. Za to, że pokazuje, iż kobiece sukienki można projektować nie tylko w stolicy i nie tylko dla celebrytek …

Światły postawiła tym razem na geometryczne formy, asymetryczne cięcia, drapowania, pięknie opadające treny, które wyglądają nietuzinkowo przy sukniach z krótszym przodem. Projektantka zastosowała najwyższej jakości szlachetne tkaniny zarówno te zwiewne jak i mięsiste.

W kolekcji możemy dostrzec również nietuzinkowe, połyskujące żakardy, które są bazą poszczególnych projektów jak i również dodatkiem w postaci falban czy baskinek. Obok charakterystycznych dla projektantki kobiecych, delikatnych i zwiewnych fasonów sukienek pojawiły się propozycje biznesowe jak i również na co dzień.
Różnorodna paleta barw: pastelowe odcienie obok ulubionej dla projektantki czerwieni z pewnością nie pozwolą przemknąć niezauważonym.

„Candy” stanowi zatem doskonałe połączenie, będące propozycją dla kobiet ceniących sobie zarówno wyrafinowany szyk jak i również klasyczną elegancję.

Fotograf: Aleksandra Macewicz
Makijaż: Anna Grabowska
Modelki: Natalie, Monika ( Myskena)

AboutBS

Komentarze Facebook: