644632-1_PGPL_04_640x480px_0-75_1_jpg_dl

Nowe zapachy Puma SYNC

Puma_Sync_Man_Woman

W maju 2013 Puma Fragrances wprowadziła dwa nowe zapachy PUMA SYNC – dla Niej i dla Niego. W związku z tym powstała cyfrowa platforma Dance Dictionary – zapewniająca rozrywkową alternatywę do zwykłych wiadomości tekstowych, tweetów oraz statusów, dającą inspirację nowej formie niewerbalnej komunikacji.

Dynamiczne zapachy PUMA SYNC dostępne są w wersji dla Niej i dla Niego.
Dla Niej: egzotyczna, owocowa kompozycja łącząca energetyczne nuty górne papai i mandarynki splecione z kobiecym sercem lotosu i kwiatu drzewa mandarynkowego. Te mieszają się z nutami bazowymi kremowego drzewa sandałowego i zmysłowego bursztynu otulonych aksamitem białej brzoskwini , która nadaje słodyczy i niewinności. Puma SYNC dla kobiet jest czysta, radosna i pełna zabawy.

Dla Niego: Nowy Puma SYNC dla mężczyzn z łatwością miesza świeże, pobudzające i aromatyczne nuty górne limonki, bujnych zielonych liści i bergamoty z nutami serca – rozmarynu, lawendy i geranium. Wszystko zaplecione wokół bazowych nut bursztynowych, drzewa guaiac oraz drzewa cedrowego dodaje męskości, która jest mocna i pewna siebie.

Energetyczne zapachy , pobudzają do działania , do wyrażania siebie, a co jest najlepszą formą na to?
Oczywiście TANIEC!

WYTAŃCZ TO, CZEGO NIE MASZ ODWAGI POWIEDZIEĆ!

Dance Dictionary PUMA Sync, to internetowa platforma do przekazywania wiadomości, zmieniająca słowa w ruchy taneczne. Dance Dictionary przetłumaczy Twoje słowa na taneczne ruchy, które możesz wysyłać dalej swoim przyjaciołom poprzez ulubione strony społecznościowe.

Ambasadorem zapachów jest znany z poprzednich kampanii jamajski sprinter Usain Bolt, który uwielbia tańczyć!
By zobaczyć taneczną wiadomość od sportowca lub wysłać swoją zapraszamy na: www.pumadancedictionary.com

AboutBS

Komentarze Facebook: