chomisawa

Nowa kolekcja CHOMISAWA Four Seasons

IMG_7604Doprawdy nie wiem czym kieruję się oglądając kolejne projekty Daniela Chomicza i Darka Sawaniewskiego – obiektywizmem, czy tym, ze tych dwóch Panów bardzo lubię, a co za tym idzie totalną nieszczerością i brakiem obiektywizmu w ocenie, ale nie będę nad tym płakać – powiem tylko, że dla mnie to kolejna udana kampania stworzonej przez nich marki modowej.

Zimowe stylizacje powstały z miłości do Paryża, którego projektanci uwielbiają i starają się bywać w nim jak najczęściej – obaj zgodnie twierdzą, że „w Paryżu czuć modę i styl”. To właśnie stolica mody stała się natchnieniem do powstania kolekcji Four Seasons.

„Tutaj każdy czuje się wyjątkowo dlatego też chcieliśmy choć część tego miasta przenieść do Polski. W naszych propozycjach kobiety znajdą zarówno eleganckie jak i luźne i sportowe propozycje” – dodają.

Co cechuje markę Chomisawa – chyba nie przesadzę jeśli powiem, że dbałość o detale, staranne wykończenie i materiały najwyższej jakości. Dla tych, które nie lubią, gdy połowa miasta ma na sobie to co one dodam, że kolekcja jest limitowana i jeśli chcecie mieć Wasz ukochany ciuszek od Darka i Daniela spieszcie się z zakupami!

Rzeczy projektantów można nabyć na www.shwrm.pl i www.mustache.pl, jak również w wybranych butikach stacjonarnych w całej Polsce jak i Londynie.

AboutBS

Komentarze Facebook: