CONVERSe

Nowa kampania Converse – „MADE BY YOU”

Właśnie miała miejsce prezentacja przełomowej kampanii Converse – „MADE BY YOU”, która na piedestale stawia fanów marki, którzy w sneakersach Chuck Taylor All Star od prawie 100 lat wyrażają siebie i dają upust swojej kreatywności. Przygotowując kampanię wiosna 2015 Converse przemierzył glob w poszukiwaniu najbardziej wyjątkowych i często bardzo osobistych sneakersów Chuck Taylor All Star. Każda para opowiada niesamowitą historię metamorfozy czystego płótna – ‘blank canvas’ – w autoportret ich właściciela.

„Made by you” to globalna aktywacja w roli głównej z Converse Chuck Taylor All Star, jedynymi sneakersami definiowanymi są przez swoich właścicieli. Converse zebrał kolekcję portretów Chuck Taylor All Star, pokazującą nieskończoną różnorodność oraz pomysły na wyrażenie siebie osób, noszących Chuck’i. Bohaterami a zarazem twórcami tej wystawy są kreatywni z całego globu: od muzyków poprzez artystów, skate’ów i projektantów.

CONVERSeTe portrety pozwalają nam zajrzeć do ich wyjątkowych światów. Zebrane portrety należą zarówno do światowych ikon: Patti Smith, Andy Warhol, Futura, Jefferson Hack, Sayo Yoshida, Kate Lanphear oraz Glenn O’Brien jak i osób takich jak my, które po prostu kochają nosić Chucki każdego dnia. Wszystkie portrety zostaną zaprezentowane na wystawie, która obiegnie świat od Nowego Jorku, przez Szanghaju, do Rio i przemieni ulice miast w galerie sztuki.

Dodatkowo, kampania „Made by you” prezentuje kreatywnego ducha i unikalny charakter lokalnych społeczności. Zaplanowano lokalne wystawy, które przybliżą rozmaite formy wyrażania siebie charakterystyczne dla różnych części globu.

Począwszy od debiutu w 1917 roku, Chuck Taylor All Star stały się legendarnymi i jednymi z najlepiej rozpoznawalnych sneakersów na świecie.
A Wy macie swoje Conversy?

AboutBS

Komentarze Facebook: