FH14_Look_KU_Skin_Weightless

Niesamowicie luksusowy, miękki i lekki jak kaszmir – podkład od Bobbi Brown

FH14_Look_KU_Skin_WeightlessNie jest nowością, że nie stosuję podkładów. Zwyczajnie denerwują mnie, męczą i na pewno (wiem to na 100%) mają niekorzystny wpływ na moją cerę. Dlatego, gdy dotarła do mnie informacja o nowym, oczywiście najlepszym z możliwych, podkładzie marki Bobbi Brown – Skin Weightless Powder Foundation – postanowiłam przyjrzeć się co takiego zawiera, że jest promowany, aż przez tyle przymiotników i samą Kate Upton. 🙂

Przypomnę tylko, że Bobbi Brown uznawana jest za ekspertkę w dziedzinie perfekcyjnej skóry, opracowuje kosmetyki, które sprawiają, że efekt jedwabiście gładkiej skóry jest możliwy i łatwy do uzyskania. Puder Skin Weightless Powder Foundation to, jak dotąd, najbardziej luksusowy produkt wyróżniający się super lekką formułą.
bobbi brown
Ciekawostka!

Skin Weightless Powder Foundation tworzony jest z mieszanki płynu i pudru, która ogrzewana jest przez 12 godzin.

Dzięki zastosowaniu tej technologii, możliwe jest połączenie najbardziej miękkich i najlżejszych drobinek pudru. W ten sposób otrzymuje się konsystencję, niezwykle lekkiej i utrzymującej nawilżenie skóry, emulsji. Delikatny kremowy puder — idealnie dopasowujący się do skóry. Skin Weightless Powder Foundation tworzy warstwę na skórze, tuszując niedoskonałości i pory, nie pozbawiając przy tym skóry naturalnego wyglądu. Krycie utrzymuje świeżość i neutralność przez cały dzień i nie zmienia się nawet pod wpływem potu czy dużej wilgotności powietrza. Puder dostępny jest w kompakcie co ma zapewnić nieskazitelny wygląd przez cały dzień.

Działanie:

 • Efekt zdrowej i naturalnie pięknej skóry
 • Całkowite i równomierne dopasowanie się do skóry
 •  Półstała konsystencja pudru wtapia się w skórę, tworząc jednolitą powłokę i dając efekt idealnej cery.
 • Pudry mineralne zapewniają idealne krycie i delikatne refleksy, nie maskując przy tym naturalnego wewnętrznego blasku skóry.
 •  Nawilżona, promienna, matowa skóra.
 •  Trwałość przez cały dzień
 •  Pomaga zachować długotrwały efekt perfekcyjnego makijażu.
 • Matowa skóra i idealne krycie, niezależnie od temperatury i wilgotności.
 • Nieskazitelny wygląd przez cały dzień.
  bobbi brown1

Szczerze, nie miałam okazji przetestować tego kosmetyku więc nie wiem polecać go czy nie. Jak pisałam wcześniej – ilość przymiotników zachęca do kupna, ale czy to nie okaże się zwykłym chwytem marketingowym? Nie wiem.
Jeśli macie doświadczenia ze Skin Weightless Powder Foundation chętnie o nich poczytam. 🙂

 

AboutBS

Komentarze Facebook: