NewVitaLash – testujemy

NewVitaLash – testujemy

Każda z nas marzy o długich, gęstych, podkręconych rzęsach. Niestety, takie posiadają tylko nieliczne. Większa część kobiet „ratuje sytuację“ sztucznymi rzęsami czy przedłużaniem metodą 1:1- jednak nie tędy droga. Takie zabiegi osłabiają naturalne rzęsy i w efekcie-dają odwrotny sposób.

Właśnie do naszej redakcji dotarła paczuszka z produktami NewVitaLash, które mają stanowić skuteczną alternatywę dla popularnych odżywek do rzęs dostępnych na rynku. Z tego, co zdążyłam porównać ją z innymi dostępnymi produktami jest nieco tańsza i chyba bezpieczniejsza w stosowaniu. Produkty NewVitaLash zostały dokładnie przebadane okulistycznie i dermatologicznie.
Badania Przeprowadzono w Hamilton Polska Sp.z.o.o – po 28 dniach okuliści nie stwierdzili negatywnych skutków stosowania produktu.
Co więcej, nie odnotowano statystycznie istotnej różnicy w średnim CWG między 0-wym, a 28-mym dniem badania.

Tolerancja:
Preparat był dobrze tolerowany przez wszystkie badane kobiety. 28-go dnia badania
okulista nie odnotował żadnych oznak podrażnienia, natomiast 86% badanych kobiet odpowiedziało w ankiecie, że nie wystąpiły u nich oznaki nietolerancji na preparat.
2. spośród badanych kobiet zgłosiły „znikome,, tymczasowe podrażnienie
utrzymujące się przez 3 dni, natomiast jedna kobieta zgłosiła podrażnienie utrzymujące się przez 4 dni.

NewVitaLash to nowa linia kosmetyków i preparatów odżywiających, wzmacniających naturalne rzęsy i stymulujących ich wzrost. Dzięki ich stosowaniu naturalne rzęsy stają się gęste, mocne i dłuższe.
W gamie produktów znajdują się:

• Ekstremalnie skoncentrowana odżywka do rzęs NewVitaLash (230 zł)
• Ekstremalnie pogrubiająca i wydłużająca czarna maskara NEWVITAMASCARA (75 zł)
• Ekstremalnie skoncentrowana odżywka do brwi NewVitaBrow by NewVitaLash (230 zł)

Za miesiąc damy Wam znać jakie są wyniki. 😉

AboutBS

Komentarze Facebook:

 • Zosia

  Czekam z niecierpliwością na recenzję, bo już widziałam kilka dłuższych wzmianek o tym produkcie i jestem bardzo zainteresowana! Ceny nie są najniższe, ale porównywalne z produktami z tej samej półki. Zależy mi na długotrwałej poprawie wyglądu rzęs, bo trochę je wymęczyłam wspomnianym zabiegiem 1:1. Może NewVitaLash będzie moim wybawieniem? 🙂

 • Ewa

  I jak? Widać pierwsze efekty? Po 21 dniach już powinno coś się zmienić zgodnie z obietnicą producenta! Chociaż u mnie zauważalna różnica pokazała się dopiero po miesiącu stosowania 🙂 Jestem mega zadowolona z dłuższych, mocniejszych rzęs i dlatego postanowiłam wypróbować kolejne produkty z gamy Newvitalash 🙂

  • BS

   Ewciu
   dopiero zaczęłam testować , zapomniałam na urlop jadąc odżywki i nie mogę nic na razie powiedzieć, testuję 2 dni
   Miałam dość mocno zniszczone rzesy przez przedłużanie 1:1 więc jestem ciekawa … Na razie powiem tyle – wsadziłam pędzelek w oko i piekło!!! Na szczęście po przemyciu zimną wodą ustąpiło.
   Trzymajcie kciuki!!!!