zieniu-Natalia Siwiec by zieniu_TZN8552untitled-HQ

Natalia Siwiec twarzą NewVitaLash!

zieniu-TZN_8430untitled-Natalia Siwiec by zieniu-HQ

NewVitaLash, marka kosmetyków stymulujących wzrost brwi i rzęs , która niedawno weszła na rynek polski postarała się o piękną ambasadorkę Natalię Siwiec!

„Dlaczego NewVitaLash? prosta odpowiedź!” mówi Natalia „NewVitaLash jest najlepszym tego typu kosmetykiem na rynku polskim. Przede wszystkim dlatego że nie zawiera hormonów wzrostu, które są szkodliwe, a niestety często obecne w tego typu produktach dostępnych na rynku , a mimo to działa rewelacyjnie. Używam odżywki każdego dnia i widzę jak moje rzęsy stają się piękniejsze”

Co racja to racja, Natalia na zdjęciach urzeka spojrzeniem!
Dzięki regularnemu używaniu odżywki NewVitaLash można już po 3 tygodniach zauważyć, że brwi i rzęsy stają się mocniejsze, grubsze, a pomiędzy nimi zaczną wyrastać zupełnie nowe.
Kosmetyki NewVitaLash są dokładnie przebadane i przetestowane, nie uczulają, nie powodują szczypania a ich stosowanie jest bezpieczne nawet dla osób posiadających wrażliwe oczy i noszących soczewki kontaktowe.

We wrześniu 2013 odbyła się sesja zdjęciowa, podczas której Natalia, zaprezentowała nie tylko produkty, ale również piękne, długie, zadbane i wypielęgnowane przez NewVitaLash rzęsy i brwi.

Produkty Newvitalash można nabyć na stronie marki.

AboutBS

Komentarze Facebook: