NR2

Nareszcie Bonjour and Kiss w Royal Collection

NR3

Młoda polska marka Bonjour and Kiss trafiła do sprzedaży stacjonarnej. Od początku grudnia b.r ulubioną casualową markę można nabyć w wybranych salonach sieci Royal Collection.

Bonjour and Kiss to marka tworzona przez zespół kreatywnych ludzi wywodzących się z różnych środowisk: fashion design, marketing, reklama, fotografia, grafika.

Aga Paul Smolińska- główna projektantka marki, jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru i Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej i Teatralnej Marii Ewy Dziewulskiej.Swoje bogate doświadczenie szlifowała m.in u największych polskich producentów marek odzieżowych m.in Mohito. Cechą wyróżniającą podejście projektantki do tworzenia ubrań, jest mocny filar rzemieślniczy,walka o każdy detal projektu, dbałość o połączenie artyzmu z funkcjonalnością, materii z eterycznością, dobrej jakości za rozsądną cenę. Nie bez znaczenia jest fakt śląskiego pochodzenia i korzenie z jubilerskiej rodzinny.

Produkcja ubrań całkowicie ulokowana jest w Polsce i szyta przy współpracy z małymi rodzinnymi przedsiębiorcami.Dzięki czemu ich wspólne,odpowiedzialne podejście biznesowe dba o lokalną społeczność i środowisko.

O samej marce Agnieszka mówi:
-Za każdym projektem stoją konkretni autorzy i nasze emocje. Zarówno pozytywne jak i negatywne. Dzięki nim w projektowaniu możemy wiarygodnie, swobodnie materializować siebie. Nasze projekty tworzymy tak, by nasze klientki za pomocą różnego rodzaju akcesoriów mogły je kreatywnie przetwarzać,dopasowując do własnego stylu życia i osobowości.

W styczniu marka obchodzi swoje pierwsze urodziny.
Ofertę marki Bonjour and Kiss można obejrzeć, przymierzyć, kupić w poznańskim salonie Royal Collection w City Center.

AboutBS

Komentarze Facebook: