BLUZA GANGSTA FRINGE 800 zł RÓŻOWA (2)

Moje propozycje na lato – i kolekcja Gangsta od Roberta Kupisza

Uwielbiam sportową elegancję. Ubrania, które nie krępują ruchów, a sprawiają, że czuję się kobieco. W sumie taka jest kolekcja Gangsta Roberta Kupisza na lato 2016, którą chciałam Wam dzisiaj pokazać.

Markę QПШ obserwuję od samego jej początku, a Roberta i jego zespół uważam, za jeden z fajniejszych i bardziej „ludzkich” w całej branży. Zapewne otwartość Kupisza, jego wciąż młody duch i pasja sportowa pozwala mu wnikliwie obserwować różne środowiska i czerpać z nich inspirację. Podobnie było z kolekcją Gangsta, w której widać wpływy subkultury hip-hopu.

Jej motywem przewodnim jest lew – symbol siły, odwagi, władzy i przepychu. Znajdziemy go nie tylko na koszulce przewodniej kolekcji, ale jest obecny na wielu propozycjach bluz, kurtek, sukienek, czapek z daszkiem.

SUKIENKA GANGSTA CREST MINI 1500zł (1) SUKIENKA GANGSTA CREST MINI 1500zł (2)
Sportowe sylwetki unisex są przemieszane z propozycjami super kobiecymi, podkreślającymi damskie kształty w niezaprzeczalny sposób. Seksowne sukienki inspirowane stylem ikon czarnej muzyki, lekko prześwitujące krótkie spódniczki i długie wieczorowe suknie, obcisłe skórzane spodnie, miękko otulające ciało jedwabne tuniki i płaszcze. Kobieta Kupisza jest widoczna z daleka. 🙂

Proponowane tkaniny to naturalne bawełny, zarówno te miękkie dzianinowe, jak i występujące w formie siatki czy gniecionej tkaniny płaszczowej, bambus, skóry, jeans, szlachetne jedwabie i wiskozy oraz poliester w formie przeźroczystej siatki i połyskującej dresówki.

Idealna na lato kolorystyka jest mocno związana z marką QПШ – dominują szarości, beże, brudny róż, biel, czerń i srebro.

Nie wiem jak Wam, ale mnie jego propozycje się podobają i może nie wszystko miałabym odwagę założyć, to bardzo lubię patrzeć na jego stylizacje na innych. 🙂

SUKIENKA GANGSTA LIONS CZARNA 1000zł (2) KURTKA GANGSTA RAMONES LEATHER GIRL 4000zł (1) KOSZULA GANGSTA SMART BIAŁA 800zł (2) KOSZULA GANGSTA SMART BIAŁA 800zł (1) KOSZULA GANGSTA HOOD 800zł (2) BLUZA GANGSTA FRINGE 800 zł RÓŻOWA (1) BLUZA GANGSTA FRINGE 800 zł SZARA (2) BLUZA GANGSTA LION GIRL SPORTS 800 zł (1) BODY GANGSTA CZARNE 300zł (1)

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Monia

    Brązowy zestaw, biała koszula ze spodniami wyglądają wspaniale 🙂 Chętnie bym w nich chodziła 🙂

    • to mamy te same typy Kochana, chociaż ten brąz trochę bym zmodyfikowała pod siebie i cos pod niego założyła 😀 pod górę oczywiscie. 😀

  • Bogumiła Przywarta

    Nie jestem fanką projektów tego pana… zupełnie nie 😉 biała koszula i te granatowe spodnie całkiem fajne jak dla mnie..