Mohito_TZ11-RED156

Mohito pod choinkę

Przedzierając się przez galerię handlową zajrzałam dziś do MOHITO. Co prawda uwagę moją przykuła złota, cekinowa sukienka bez pleców, ale – chyba na moje szczęście – okazało się,że nie ma mojego rozmiaru … Nie tracąc jednak czasu rzuciłam okiem na to co marka ma do zaoferowania z akcesoriów pod choinkę, które na pewno będą ciekawym urozmaiceniem zimowej stylizacji każdej kobiety.

Znalazłam m.in.: akcesoria wieczorowe – małe cekinowe kopertówki, broszki-kwiaty czy drobną biżuterię. Zaś w bogatej propozycji galanteryjnej można wybierać spośród portfeli, kopertówek oraz pikowanych „channelek“ na długim łańcuchowym pasku.

Te z Was, które lubią eksperymentować i mieszać trendy, z pewnością zwrócą uwagę na torebki do ręki inspirowane stylem Jacqueline Kennedy, wykonane z pikowanej lub lakierowanej eko-skóry, zamszu czy futerka. Prócz tradycyjnej czerni są kolory fuksji, różu, morskiego turkusu czy zieleni. Zestawione z wąskim paskiem lub rękawiczkami w tej samej tonacji staną się atrakcyjnym urozmaiceniem każdej małej czarnej.
Istotnym elementem świątecznej  propozycji MOHITO są  ażurowe lub warkoczowe berety, czapki, szale i chusty komponujące się z wełnianymi płaszczami oraz czapki pilotki czy nauszniki wykonane z miękkiego futerka.

I chociaż powyższe propozycje przypadły mi do gustu, hitem był dla mnie kapelusz z dużym rondem prosto z lat 70-tych, który w zestawieniu z pepitkowymi rękawiczkami i torebką do ręki nada stylowego charakteru każdej zimowej sylwetce.

Zapraszam do galerii i oceny, co dla Was jest najciekawszą propozycją z poniższych zestawień.

 

AboutBS

Komentarze Facebook: