_mg_0079

Modnie, wygodnie i niesamowicie kobieco – sukienki na Sylwestra + zimowy konkurs

W ramach ostatniego wpisu na temat stylizacji na zimę mówiłam Wam o zimowym konkursie, który pojawi się poniżej, ale najpierw chcę Was zaprosić do sesji mojej i Dziewczyn z bloga Ewa Pacuła → sukienki na Sylwestra.

_mg_0100
Przyznam się Wam, że na słowo „panterka” dostaję kaczej skórki, a już wyobrażenie mnie samej przyodzianej w owy print przysparza mnie zawrót głowy i mdłości… Moje kochane koleżanki postanowiły wywołać powyższe doznania u mnie i na naszą wspólną sesję w poszukiwaniu idealnej sukienki na Sylwestra wybrały dla mnie właśnie wzór panterki.

Gdy tylko Sylwia powiedziała mi przez telefon, że ma dla mnie piękną suknię włoskiej marki Elisabetta Franchi od razu urosłam o 15 cm, gdyż jej projekty zawsze kojarzyły mi się z luksusem i ogromną dawką kobiecości. Niestety widząc panterkę od razu popsuł mi się humor i uwierzcie, że musiałam długo walczyć by ją na siebie założyć. I wiecie co – zakochałam się w tej propozycji!

Sukienki na Sylwestra – liczy się detal

_mg_0131
Wiele racji mają ci, którzy stawiają na detale. Tak samo sprawa ma się z moją sylwestrową propozycją – cętki stają się niezauważalne, gdyż całą uwagę skupia piękne rozcięcie na plecach i wzdłuż linii nogi, aż po samo biodro. Do tego dochodzą przepiękne, jedwabne frędzle w kolorze nude i uwierzcie mi, nie ma opcji byście nie pokochały tej sukienki lub czuły się w niej źle.

_mg_0104
Ewa i Sylwia również miały na sobie propozycje Elisabetta Franchi i wierzę, że zgodzicie się ze mną iż nie można od nich oderwać oczu – zapraszam do ICH WPISU.

Za sprawą Bastka sesja – sukienki na Sylwestra upłynęła nam w miłej i bardzo radosnej atmosferze, a poniżej zapraszam do galerii zdjęć i konkursu, w którym do wygrania mamy dla Was przepiękny choker marki Fuerza, który miałam na sobie w TYM wpisie oraz zestawy kosmetyków od marki Soraya i Mark Scrub.

_mg_0358
Zasady konkursu są proste → z racji tego, że jesteśmy fankami zimowych herbat z chęcią poznamy przepis na Waszą sprawdzoną, ulubioną zimową herbatę. Na kontakt@ewapacula.com nadsyłajcie przepisy wraz ze zdjęciami herbaty lub wasze selfie z nią. Każdy przepis zostanie przez nas sprawdzony, a najciekawsze nagrodzimy i umieścimy na naszych Fan Page.
Termin nadsyłania zdjęć i przepisów upływa 20.12.

_mg_0140
_mg_0137
_mg_0136
_mg_0132

REGULAMIN KONKURSU

§ 1. Postanowienia ogólne

1. Regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Organizatora na blogu prowadzonym przez Organizatora pod adresem www.backstage-show.pl oraz http://ewapacula.com (zwany dalej: „Blogiem”)

2. Konkurs, o którym mowa w niniejszym regulaminie (zwany dalej „Konkursem”), jest organizowany na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

3. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, które w dniu jego rozpoczęcia ukończyły 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (zwane dalej „Uczestnikami”).

4. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatora lub Fundatora .

5. Konkurs trwa od 13.12.2016 roku do 20.12.2016 roku.

§ 2. Organizator Konkursu

1. Organizatorem Konkursu jest Blog.

2. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu

§ 3. Zasady konkursu

1. Konkurs odbywa się na Blogu www.backstage-show.pl oraz http://ewapacula.com

2. W czasie konkursu Uczestnicy wykonują zadanie polegające na wysłaniu zdjęcia herbaty lub selfie z nią oraz przepisu na adres kontakt@ewapacula.com
podając swój adres mailowy jako formę identyfikującą lub link do profilu na Facebooku.

3. Każdy Uczestnik może wysłać niezliczoną ilość przepisów i maili

4. Nagrodą w Konkursie jest choker marki Fuerza oraz zestawy kosmetyków od marki Soraya i Dermika.

§ 4. Zasady przyznawana nagród

1. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi Organizator wybierze 5. najciekawszych i nagrodzi Zwycięzców nagrodą określoną w punkcie 4. § 3.

2. Ocena dokonywana przez Organizatora w kontekście przydzielania nagród będzie całkowicie subiektywna.

3.Wyłonienie Zwycięzcy przez Organizatora nastąpi nie później niż do 22.12.2016 r. .

Najdalej w dniu następnym po dniu wyłonieniu Zwycięzcy Organizator zamieści na Blogu listę laureatów z podaniem Nicka/imienia i nazwiska laureata.

4. Zwycięzca zostanie poinformowany przez Organizatora poprzez umieszczenie jednoznacznego komentarza pod wpisem związanym z Konkursem.

5. Zwycięzca poproszony zostanie przez Organizatora o przesłanie na adres mailowy: kontakt@ewapacula.com adresu wraz z numerem telefonu w celu doręczenia mu nagrody przez Fundatora. W przypadku, gdy laureat w terminie 7 dni od daty zamieszczenia przez Organizatora komentarza, o którym mowa w pkt. 4 powyżej, nie prześle Organizatorowi adresu do doręczenia prawo laureata do nagrody wygasa, a nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy rezerwowej.

§ 5. Postanowienia dotyczące nagród

1. Organizator oświadcza, że nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na zasadzie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent pieniężny.

3. Nagrody zostaną przesłane przez Fundatora za pośrednictwem firmy kurierskiej, na adres podany przez laureata zgodnie z § 4 pkt. 5

§6. Dane osobowe

1. Administratorem danych osobowych zbieranych w ramach Konkursu jest Organizator oraz Fundator. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z Konkursem, to jest jego organizacją i przeprowadzaniem, w tym z wydaniem nagród, przy zachowaniu zasad określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. poz.926 z późn. zm).

2. Podanie przez Uczestników Konkursu danych osobowych ma charakter dobrowolny. Uczestnik przesyłając swoje dane Organizatorowi wyraża zgodę na ich wykorzystanie wyłącznie w celu określonym w pkt. 1 powyżej. Uczestnikom przysługuje prawo wglądu w ich dane osobowe, prawo ich poprawiania, prawo żądania usunięcia tych danych, a także prawo zgłoszenia sprzeciwu co do ich przetwarzania.

§7. Reklamacje

1. Wszelkie reklamacje czy uwagi dotyczące sposobu przeprowadzenia Konkursu lub jego organizacji Uczestnicy mogą zgłaszać do dnia 24.12.2016 r. bezpośrednio do Organizatora na adres mailowy: kontakt@ewapacula.com

2. Wszelkie reklamacje, czy uwagi zgłoszone przez Uczestników w sposób określony w punkcie poprzedzającym będą rozwiązywane i rozstrzygane przez Organizatora w terminie 7 dni od daty ich doręczenia, a o wyniku postępowania reklamujący zostanie poinformowany e-mailem wysłanym na podany w reklamacji adres.

§8. Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w postaci przedłużenia czasu trwania Konkursu jeśli ilość Uczestników konkursu nie będzie wystarczająca do jego rozstrzygnięcia bądź do zwiększenia puli nagród.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przez Uczestnika, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
3. Organizator – pod warunkiem dołożenia należytej staranności – nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości wynikające z wadliwości działania łączy internetowych, funkcjonowanie sieci lub systemu Uczestnika Konkursu.
4. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie będą miały przepisy prawa polskiego

 

AboutBS

Komentarze Facebook:

 • Aneta Paluch

  Jesteś przepiękną kobietą 😉

  • ojej, dziękuję Kochana Anetko – zapraszam do udziału w konkursie. Czekam na przepis na zimową herbatkę 🙂

 • Beata Korpecka

  Moja piękna 🙂

 • Monia

  Ewcia wyglądasz zjawiskowo <3 🙂 :*
  PIĘKNIE!!!!! <3 <3 <3

  • dzięuję Monisiu, powiem Ci, że serio myslałam, że nie przeskoczę tej stylizacji, ale jak ją założyłam to stwierdziłam, że jestem stworzona do noszenia takich sukien
   ech chyba muszę milionera poszukać by mnie rozpieszczał takimi prezentami 😀

 • Monika Barańska

  Jestem zachwycona tymi stylizacjami, ale myślę, że to Wasza zasługa 😉 Wyglądacie jak gwiazdy ! Powiem Ci Ewcia, że ja też do panterki podchodziłam raczej sceptycznie. Bo mi się jakoś tak kojarzy lekko tandetnie. Ale teraz uważam, że to kwestia ubrania czy dodatku. Twoja suknia wygląda bardzo elegancko i z klasą chociaż ma ten problematyczny print. Poza tym pokazujecie, że nie trzeba wiele odsłaniać żeby wyglądać seksownie 😉
  P.S Dlaczego ja wcześniej nie znałam bloga p. Ewy?? 😉 Tyle tam ciekawych rzeczy 😉 Dzięki za polecenie, zaczynam nadrabiać zaległości 😉

  • Kochanie, dziękuję w imieniu swoim i dziewczyn. Bawiłysmy się genialnie podczas sesji i to pewnie też widać na zdjęciach, bo nie chciałysmy by suknie wymuszały sztuczne pozy 🙂

   Nie znałas, bo Ewcia niedawno założyła, ale polecam lekturę ! :*

 • Olga K.

  swietna sesja, naprawdę można się zainspirować Wami dziewczyny, ale ja niestety, a może stety od kilku lat Sylwestra spędzam w domu, w gronie najbliższych z dziećmi swoimi i przyjaciół i nie wyobrażam sobie, nas mam w takich sukniach biegających od sypialni do salonu 😀

  co do zimowej herbaty zaraz będę robiła to wyslę zdjęcie 🙂 na nuż widelec szczescie się do mnie usmiechnie

  pozdrawiam