tło

Modne stylizacje na spędzenie lata w mieście

Przyznać się teraz, która z Was nie pojechała jeszcze na wakacje? Dla mnie lato w mieście to udręka. Zarówno psychiczna, jak i fizyczna, nie mówiąc już o braku pomysłów na codzienne stylizacje do pracy.

Poniżej mam dla Was kilka modnych i ciekawych outfitów dopasowanych do różnych miejskich aktywności zaczerpniętych z yosh.pl.

Miejskie zakamarki

lato w miescie 1Czy znasz swoje miasto od podszewki? Jak znam życie są w nim rejony zupełnie Wam nieznane. Wniosek? Czas na wycieczkę! A jeśli zwiedzanie, to koniecznie w wygodnych butach – tu sprawdzą się niezawodne trampki. Do tego szorty, sportowy T-shirt i już masz skomponowany zestaw idealny. Do plecaka z kolei warto wsadzić zapas wody, by mieć wolne ręce, np. do robienia zdjęć.
Brakuje jeszcze tylko mapy z zaznaczonymi uliczkami, których nie znacie i w drogę!

Wakacje kulturalne

lato w miescie 2Lato w mieście jest dobrym momentem do nadrobienia zaległości w wydarzeniach kulturalnych.
Idźcie do teatru, filharmonii, na wystawę, jednym słowem tam, gdzie lubicie. Nawet w mniejszych miastach organizowane są np. pokazy plenerowe filmów, koncerty, sezonowe wystawy.
Warto sprawdzać wydarzenia w swojej okolicy i koniecznie do nich dołączać! Na tego typu wyjścia polecam powyższą stylizację. 🙂

W cieniu miejskich drzew

lato w miescie 3Miejskie parki to doskonała propozycja dla tych z Was, które lubią leniwe spędzanie wakacyjnego czasu. Zapewnią także wytchnienie podczas upałów, a zielone otoczenie drzew i krzewów przyjemnie zrelaksuje umysł. W outficie składającym się ze zwiewnej sukienki, przyciemnianych okularów i kapelusza z szerszym rondem, wpiszecie się idealnie w malowniczy, parkowy krajobraz.
Do tego ulubiona książka, muzyka i masz gwarancję, że ten letni dzień w mieście spędzicie wyjątkowo przyjemnie!

Która stylizacja przypadła Wam najbardziej do gustu?

AboutBS

Komentarze Facebook: