SOLD Michał Szulc

Modne miejsce w sieci – sklep SOLD i kolekcja od Michała Szulca

SOLD Michał SzulcJestem osobą, która docenia niebanalne formy, które proponują nam projektanci. I może mój styl nieraz tego nie odzwierciedla, to oversize’owe formy czy charakterystyczne dla marki druki bardzo do mnie przemawiają. Takie ubrania znalazłam w propozycjach nowej marki SOLD, która od niedawna jest dostępna w sklepie internetowym be-sold.com. Jej autorem jest znany projektant Michał Szulc.

Klasyczne moro w interpretacji marki SOLD pojawia się w mocnym bordowym kolorze i przyjmuje sportowy charakter. Uniwersalne jesienno-zimowe chusty powiększają się do rozmiaru XXL, a intensywne kolory takie jak kobalt, czerwień czy oryginalne druki stanowią podstawę linii. Wspólnym mianownikiem i jednocześnie jej znakiem rozpoznawczym są unikalne konstrukcje, które zostały przełożone na bluzy, spodnie, płaszcze czy bluzki, a wszystko „oznakowane” charakterystycznym logotypem SOLD.

Ubrania dostaniemy w sklepie internetowym be-sold.com. Kolekcja będzie uzupełniania o nową ofertę oraz informację o specjalnych rabatach czy wydarzeniach.

Linia dostępna w sklepie internetowym, została bardzo zróżnicowana i rozbudowana do 36 sylwetek: tuniki o różnej długości, sukienki, spódnice, T-shirty, legginsy, topy oraz oversize’owe kurtki i płaszcze czy bluzy.

Produkcja kolekcji oparta jest na lokalnych materiałach, a całość jest konstruowana i odszywana w Polsce.

Buy before it’s SOLD! 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: