MMC na jesień – zimę 14/15

MMC na jesień – zimę 14/15. Maria Loks w filmowej kampanii Jacentego Karczmarczyka

jacenty_maria_2Najbardziej klasyczne z możliwych zestawień, przebój tego sezonu, duet czerni i bieli, w najnowszej kolekcji MMCstudio zyskuje zupełnie nowe znaczenie. Projektanci jak zawsze idą własną drogą. W charakterystycznym dla siebie stylu interpretują światowe tendencje przekładając je na własny język. A kod mody Ilony Majer i Rafała Michalaka jest niezmienny: łamanie konwencji plus precyzja konstrukcji i kroju. Geometryczne cięcia typowych dla nich oversize’owych żakietów i płaszczy a do tego półprzezroczyste, opinające sylwetkę zwiewne spódnice i spodnie. Pudełkowe, mocne konstrukcje i sexy, kobiece fasony. Krótko mówiąc kontrasty; w formie, w kolorach i przede wszystkim w znaczeniu.

Film Jacentego Karczmarczyka, znanego z realizacji wielu projektów modowych i teledysków dedykowany jesienno – zimowej odsłonie MMC powstał w Paryżu. Jego bohaterką jest mieszkająca tam polska top modelka : Maria Loks/D’vision, która odkrywa wielowątkowość kolekcji MMC w scenerii miasta nocą .

W teamie kreatywnym, nad koncepcją stylistyczną kampanii , z Jacentym Karczmarczykiem współpracowała Marta Kalinowska , która jest także autorką stylizacji w projekcie oraz Aldona Karczmarczyk /Van Dorsen, autorka sesji wizerunkowej MMC na sezon A-W 14/15.

Make up: Kim Chincholle/ Lebigue One
Włosy: Paweł Solis /D’vision art .

Premierowa prezentacja filmu odbyła się w Łodzi w Centrum Promocji Mody. Paryskie obrazy rozpoczynały pokaz kolekcji MMC, który już wkrótce będzie można obejrzeć na łamach programu TVN poświęconego modzie i projektantom.

Zapraszamy do obejrzenia filmu. 😉

 

AboutBS

Komentarze Facebook: