b3

Mała czarna kopertówka od Skinissimo

Akcesoria odzieżowe powinny znajdować się w każdej szafie, ważne by odpowiednio podkreślały nasz styl i stylizację, którą mamy na sobie. Bardzo rzadko noszę dodatki biżuteryjne, ale mała czarna kopertówka towarzyszy mi często – mieszczę w niej to co najbardziej potrzebne → błyszczyk, kartę kredytową, wizytówki i gumy 🙂 Moją ulubioną małą czarną jest ostatnio kopertówka od Skinissimo. Polskiej marki, która wyspecjalizowała się w produkcji akcesoriów dla kobiet i mężczyzn.

Akcesoria – kopertówka → mój must have

b4

Przyznam się Wam, że gdy tylko biegam na sportowo nie mam przy sobie niczego innego jak błyszczyk, a gdy moja sylwetka przyodziewa się w bardziej kobiece stylizacje muszę zabrać ze sobą czarną kopertówkę, którą dostałam od chłopaków ze Skinissimo.

b6

Sweter – Femestage | Kozaki – Nessi |Kopertówka – Skinissimo

W sumie jest idealna – w aucie sprawdza się jako miejsce na podstawowe dokumenty, wychodząc na imprezę wrzucam do niej próbkę perfum, błyszczyk i gumy do żucia, a lecąc do kina kartę Unlimited.

Mogę się założyć, że każda z Was posiada w swej szafie kopertówkę, którą traktuje podobnie jak ja.

b5

Kurtka – Barbour | Czapka – Femestage

b2

AboutBS

Komentarze Facebook:

 • Monika Barańska

  Mała czarna kopertówka to zdecydowanie mój must have! 🙂 Zawsze się przydaje, można wrzucić kilka drobiazgów i pasuje do wszystkiego. Ta Twoja jest super! Niby zwykła, czarna, ale to serduszko sprawia, że jest wyjątkowa i strasznie urocza.
  Stylizacja to zdecydowanie mój klimat, bardzo mi się podoba połączenie długich kozaków to tego typu sukienek <3

  • Ewa Żmuda-jankowska

   Dziękuję Moniczko.
   Bardzo ja lubię właśnie ze względu na jej rozmiar i to serduszko.
   Poza tym mieści wszystko co jest mi potrzebne w danym momencie.
   😊