simple_backstage__2___large_

Magdalena Frąckowiak w obiektywie Alexiego Lubomirskiego dla SIMPLE

W tym sezonie niespodzianką nie jest to, że do udziału w sesji zdjęciowej SIMPLE zaprosił top modelkę, bo to już weszło do „Simplowej tradycji”. Pierwszy raz sesja odbyła się w Nowym Jorku.

Ekipa pojechała do Nowego Yorku,  by w ubraniach z jesienno-zimowej kolekcji zaprojektowanych przez Lidię Kalitę, top modelka Magdalena Frąckowiak stanęła przed obiektywem  światowej sławy fotografa.

ALEXI LUBOMIRSKI, bo o nim mowa, jest jednym z pięciu najbardziej znanych fotografów na świecie. W swoim portfolio ma zdjęcia dla najbardziej prestiżowych magazynów (Harper’s Bazar, Vogue, W, GQ). Fotografował: Cate Blanchett, Catherine Zeta Jones, Demi Moore, Victorię Beckham, Nicole Kidman, Umę Thurman. W tym sezonie zrobił kampanię Max Mary, wcześniej sfotografował Renee Zellweger dla marki Tommy Hilfiger. Zaczynał jako asystent Mario Testino, później pracował dla Katie Grand w kultowym The Face. Urodził się w Anglii, jego ojciec był Polakiem, mama Peruwianką. Jest doceniany nie tylko za swój talent fotograficzny, niedawno znalazł się wśród 10 najprzystojniejszych mężczyzn Ameryki.

Ekipa spotkała się z nim w jego studio. Pracowali w świetnym towarzystwie z jego ulubionym fryzjerem (BEN SKERVIN)  i makijażystką (ROSEMARY SWIFT).

Zobaczcie co działo się za kulisami sesji zdjęciowej.

fot. prasowe

AboutBS

Komentarze Facebook: