OLYMPUS DIGITAL CAMERA

MAC – i mój makijaż na lato 2015

Nowe trendy według MACa stawiają na naturę. To ukłon w stronę naszego naturalnego piękna – „Make up no make up”.

Idzie lato, a wraz z nim piegi, które podkreślamy, a nie zakrywamy. Jesteśmy delikatnie muśnięte słońcem. Nie ma miejsca już na ostro zarysowane bronzerem policzki czy mocno wymalowane usta. Co do ust mają one wyglądać bardziej jakbyśmy się najady malin, czy jagód.

W tym sezonie będziemy uwodzić złotem, nonszalancją, niedbałością w makijażu, ale tylko pozorną – na rozświetlonych, wcześniej, twarzach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Inspiracją MACa jest dziewczyna boho i rockmenka, która przebudziła się po koncercie, poprawia mace up i leci dalej się bawić.

Niech nas to jednak nie zmyli!
Wspomniany Make up no make up wbrew pozorom wcale nie jest łatwy. Wymaga świetnie dobranego podkładu i delikatnego rozświetlenia. MAC proponuje nam precyzyjny, mocno przemyślany makijaż czego najlepszym potwierdzenie jest ten, który został na mnie wykonany w warszawskim salonie MACa przez mistrzynię makijażu Anastazję. 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Najpierw nawilżyłyśmy skórę olejkiem Esential Oils – zapach to mistrzostwo świata, dla mnie, oczywiście! Jego nuta uprzyjemniła mi bardzo proces malowania.

Następnie Anastazja położyła mi na twarz Mineralize Skinfinisch ”Give Me Sun”, Creme C.B. ”Shell”, ”Luna”. Do oczu użyła Veluxe Pearlfusion Shadow ”Brownluxe”, ”Amberluxe”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Warta podkreślenia jest mineralna mascara Mineralize Multi-Effect Lash, która daje wrażenie bardzo odżywionych, niemalże wilgotnych rzęs. Nawet po kilku godzinach wyglądały jakby były przed momentem pomalowane. Dzięki zawartym w niej minerałom jest idealna dla tych z nas, które mają zniszczone rzęsy np. w wyniku przyklejania sztucznych bądź już niedługo od zbyt intensywnych kąpieli słonecznych.

Na ustach wizażystka nałożyła mi Creme Colur Base ”Bomboo”, ”Shell”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Na koniec dodam, że po pomalowaniu miałam wrażenie, jestem 10 lat młodsza. 😉

Czułam się i wyglądałam fantastycznie. Bardzo naturalnie, ale z podkreśleniem obecnych trendów, z którymi zresztą jest mi bardzo po drodze

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Muszę przyznać, że jest to jeden z moich lepszych makijaży i na pewno sama postaram się malować w tym stylu, bo uwielbiam wyglądać fantastycznie. 😉

Wam też polecam!

No i oczywiście, na sam koniec – selfie. 🙂
I jak? Ciekawa jestem Waszych opinii!!!

mac2

AboutBS

Komentarze Facebook: