3

Lookbook H&M Menswear SS 2011

Sezon lookbooków trwa w najlepsze. Codziennie wypuszczane są nowe. Pomimo tego, że charakter zdjęć jest podobny, wszyscy się nimi ekscytują. Nic w tym dziwnego, nie każdy może być na pokazie, a „czyste” fotografie najlepiej prezentują kolekcje. Plus, bardzo dobra promocja, a przecież o obroty głównie chodzi.

W naszej bazie nie mogło zabraknąć propozycji na sezon wiosna/lato 2011 jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci w Polsce – H&M.

„Tej wiosny to stylizacja odegra główną rolę. Marynarka wygląda świeżo z masywnymi shortami, a kurtka z kapturem zestawiona jest z t-shirtem i dopasowanymi spodniami. Połączenie kolorów czarny i khaki jest bardzo eleganckie” – tak o swojej nowej kolekcji wypowiedział się Andreas Löwenstam, główny projektant męskich ubrań w H&M.

Jaką wizję na sezon wiosna/lato 2011 ma H&M? To głównie marynarki : eleganckie, stylowe, taliowane. Standardowe w kroju jeansy, koloru białego! Wszystkim trzeba się bawić, co prezentuje pomysł projektanta by zestawić oficjalną marynarkę z szarymi dresami i luźną koszulą w kratę.

Ponad dużo sylwetek nawiązuje do stylu wojskowego : mundury i uniformy. Shorty, trapery, nazwane przez zagraniczną prasę „butami pustyni”, skórzane paski, a ponadto aktówki i plecaki.

Nadać charakteru mężczyźnie, to główne założenie marki na nadchodzący sezon.

Poniżej zdjęcia oraz drobny prezent, film prezentujący lookbook H&M!

AboutBS

Komentarze Facebook: