Longstory6

Longstory – zaprojektuj swój wzór na zamówienie

Personalizacja – to trend, do którego bez wątpienia należeć będzie przyszłość. Widzimy go w modzie, designie czy propozycjach szefów kuchni… Co cieszy, mimo iż produkty z sieciówek są na wyciągnięcie ręki my chcemy zachować i podkreślić swój indywidualizm. Dlatego pojawia się coraz więcej spersonalizowanych propozycji, tylko dla nas. I tak oto wychodząc naprzeciw trendom pojawił się duet Longstory, który może stworzyć Wam wzór na indywidualne zamówienie.

Longstory – oryginalne wzory na zamówienie

Personalizacja to podstawa bycia oryginalnym. Coraz więcej osób chce mieć swój niepowtarzalny t-shirt, pościel dopasowaną do wystroju mieszkania, wzory na tapecie wyrażające osobowość właściciela, a nawet spersonalizowaną tkaninę, z której projektant uszyje kreacje. I tu pojawiają się dziewczyny z Longstory – Magda i Agnieszka, które odpowiadają na to zapotrzebowanie. Projektują wzory na indywidualne zamówienia, choć w swojej stałej ofercie mają także printy, które może wykorzystać każdy.

Agnieszka Pasierska ukończyła wydział grafiki na ASP w Krakowie, a Magda Paszewska jest absolwentką warszawskiej ASP poznały się przez przypadek, w pracowni sitodruku u Agnieszki. Estetycznie bardzo szybko się zrozumiały i postanowiły połączyć siły. Obie zajmują się projektowaniem wzorów. Ich prace były pokazywane m.in.: w Nowym Jorku na „Inside Out. Polish Graphic Design and Illustration in the Making” w ramach WANTED DESIGN NYC.

Ewa: Co jest znakiem rozpoznawczym Waszej marki?

Longstory: Charakteryzuje nas zamiłowanie do wyrazistych wzorów, które nanosimy na różne powierzchnie np.: tekstylia, tapety, plakaty, obiekty.

Longstory3Każdy może dobrać z bogatej gamy printów ofertę odpowiadającą swojej potrzebie.

Dziewczyny tworzą na indywidualne zamówienie, ale w swojej ofercie mają także stałe propozycje wzorów. Co mi się podoba nie zostawiają zleceń podwykonawcom, a czuwają nad całym procesem realizacji projektu, dobierając odpowiednią technologię mogą realizować zarówno pojedyncze zamówienia, jak i te obejmujące ilości przemysłowe.

W maju Longstory po raz pierwszy przedstawi swoją kolekcję wzorów na sezon jesień/zima 2016/2017. Ja już się nie mogę doczekać i trzymam kciuki za wybicie się na polskim (i nie tylko) rynku.

LONGSTORY - Magda Paszewska i Agnieszka Pasierska
Longstory5
Longstory1
Longstory2

AboutBS

Komentarze Facebook:

 • Monia

  Oby się Dziewczynom udało! 🙂 Mają ciekawy pomysł, który ma rację bytu.

  • pewnie, że tak Moniczko
   fajnie, że mamy takie zdolniachy i nie musimy szukać poza Polską 🙂

 • Bogumiła Przywarta

  Rozumiem, że tworzą tkaniny czy wzory, które można wykorzystać do różnych rzeczy.. ?