Levis-Master-Tailor-10

LEVI’S® LOT NO. 1 – zamów sobie jeansy

Levis-Master-Tailor-10

Usługi Lot No. 1 pozwalają stworzyć wyjątkową parę dżinsów wszystkim miłośnikom spodni Levi’s®

Marka Levi’s® po raz pierwszy w Europie udostępniła usługę szycia dżinsów na zamówienie we flagowym sklepie przy Regent Street w Londynie. To szansa na wyrażenie swojego stylu poprzez krawiecki kunszt, dzięki czemu nowa usługa znana jako Levi’s® Lot No. 1 uczyni Regent Street celem dżinsowych poszukiwań brytyjskiej stolicy.

Doskonałość dopasowanych dżinsów

Nowe usługi krawieckie oferują klientom możliwość stworzenia ich własnej historii opartej o wyjątkowe krawiectwo marki Levi’s® – para szytych na zamówienie spodni, zaprojektowanych i wykonanych przez głównego krawca marki, idealnie dopasowanych
i odpowiadających unikalnemu stylowi każdego z klientów. Istnieje możliwość wybrania pożądanego kroju spodni, rodzaju i koloru dżinsu oraz spersonalizowania wykończenia
i detali dżinsów. Do wyboru są:
Krój: Średni, podniesiony lub niski stan oraz każdy rodzaj nogawek, w tym proste, zwężane i skinny
Materiał: Pięć rodzajów i kolorów dżinsu, wyprodukowanego w specjalnie wybranych fabrykach na całym świecie
Detale: 20 różnych kolorów szwów, 12 skórzanych łat i 7 rodzajów guzików oraz kolorów nici

„Idea kryjąca się za Lot No. 1 powstała z inspiracji naszymi usługami przeróbkowymi
w Londynie, Nowym Jorku i San Francisco. Dostrzegliśmy, że nasi stali klienci pragną stworzyć coś wyjątkowego i dopasowanego do ich własnego stylu. Dla miłośników dżinsu, pragnących dobrze dopasowanych i spersonalizowanych spodni, Lot No. 1 daje możliwość uczestniczenia w kreatywnym procesie projektowania i tworzenia dżinsów” – powiedział Richard Hurren, Managing Director Levi Strauss & Co. UK & Ireland.
Historia kryjąca się za nazwą Lot No. 1

W Levi Strauss & Co. dopisywaliśmy do naszych ubrań numery ‘Lot’ od 1890 roku, aby łatwo identyfikować rodzaj produktu. Levi’s® 501®, pierwszy model dżinsów na świecie, to najbardziej znany ze wszystkich numerów. Levi’s® “dżinsy na zamówienie” to najbardziej wyszukany sposób na wyrażenie siebie poprzez nasze produkty, dlatego usługa została nazwana Lot No. 1. Dżinsy Levi’s® Lot No. 1 to celebracja bezkonkurencyjnego dziedzictwa krawieckiego marki i know-how w tradycyjnym szyciu dżinsów. Każda para spodni jest ręcznie robiona w sercu Londynu przez głównego krawca marki Levi’s®, a później doręczana w oryginalnej, ręcznie wykonanej paczce. Dżinsy Lot No. 1 wykonywane są na zamówienie, czas realizacji wynosi od 5 do 6 tygodni i kosztują 500 funtów za parę. Oprócz usług Lot No. 1, sklep Levi’s® przy Regent Street w Londynie w dalszym ciągu oferuje szereg innych usług krawieckich.

AboutBS

Komentarze Facebook: