Cream Flower Spinners 4.50GBP, 5,95euro, 24,90pln

Letnia kolekcja biżuterii i akcesoriów marki Claire’s

Zachody słońca na plaży, spontaniczne wycieczki w nieznane … ech, rozmarzyłam się, bo ja już jedną nogą w samolocie zmierzającym na mój urlop!
Mimo iż do romantyczek nie należę, to obiektywnie przyznam, że lato jest idealną porą roku do aranżowania romantycznych wypadów, scenerii, stylizacji. I właśnie wychodząc na przeciw temu marka Claire’s przygotowała pastelowo-kwiatową kolekcję, która nastraja nas na letnią miłość!
Jesteście gotowe???!!!

W tym sezonie subtelne kwiatowe wzory i pastele stanowią motyw przewodni biżuterii i modnych akcesoriów Claire’s. Wśród licznych kolorowych dodatków znajdziemy zdobione, słomkowe kapelusze, materiałowe plecaki stylizowane na lata 90. oraz niezliczoną ilość kwiatowych opasek, spinek oraz modnych ‘wianków’, które idealnie sprawdzą się podczas letnich wypraw.
Praktycznym rozwiązaniem dla podróżniczek będzie z pewnością zestaw kosmetyczek, dzięki którym nawet podczas urlopu wszystkie niezbędne rzeczy znajdą się w jednym miejscu. Obowiązkowy dodatek na plażę to modne okulary przeciwsłoneczne w różnych kolorach i kształtach – zdobienia na oprawkach sprawią, że stylizacja nabierze bardziej modowego charakteru. Aby dopełnić outfit nie zapomnijcie o dużym, wyrazistym naszyjniku i kolorowych lśniących w słońcu kolczykach.

Podobają Wam się propozycje marki?

 

AboutBS

Komentarze Facebook: