Lawendowy Krednes 1

LawendowyKredens.pl w 19 Dzielnicy!

Lawendowy Kredens 3

W Showroomie 19 Dzielnica od pierwszych dni grudnia 2013 mogą Państwo obejrzeć i zakupić piękne dodatki do wnętrz ze sklepu www.LawendowyKredens.pl .

Przy ul. Kolejowej 47 sklep Lawendowy Kredens pokazuje swoje wiodące kolekcje jakimi są nieszablonowe donice i obrazki ozdobione francuskimi i angielskimi napisami, piękne donice w stylu prowansalskim czy zawieszki w stylu retro. Oprócz tego w grudniu 2013 w 19 Dzielnicy znajdą Państwo także szeroką kolekcję lampionów idealnych na zimowe wieczory oraz ramek na zdjęcia i metalowych zawieszek będących świetnym pomysłem na prezent. Dużą popularnością cieszą się także poduszki ozdobne w stylu francuskim, które również można obejrzeć i zakupić w 19 Dzielnicy.

Wcześniej produkty z Lawendowego Kredensu kupować było można jedynie online przez sklep internetowy. Schowroom 19 Dzielnica umożliwił natomiast wszystkim miłośnikom stylu prowansalskiego obejrzenie wiodących kolekcji sklepu na żywo, dzięki czemu na własne oczy można przekonać się jak piękne i urocze są wszystkie dodatki, dekoracje i poduszki ozdobne ze sklepu http://lawendowykredens.pl/pl/

AboutBS

Komentarze Facebook: