Clients|La Mer

La Mer przedstawia ekskluzywną kolekcję świąteczną 2013

Clients|La Mer

Z okazji zbliżających się świąt marka La Mer wprowadza do sprzedaży limitowane, luksusowe zestawy świąteczne. Zestawy będą oferowane w ekskluzywnych opakowaniach, zaprojektowanych we współpracy z amerykańską artystką Yelleną James. Czerpiąc inspirację z oceanu i umiejętnie łącząc morskie elementy, James stworzyła wyjątkową grafikę, nawiązującą do tradycji La Mer w zakresie elegancji, piękna i kunsztu.

„Zamiłowanie La Mer do morza, do odkrywania, a także jakość produktów tej marki przemawia do mnie również jako do artysty” powiedziała James. „Projekt oparty jest na morskiej florze, algach morskich oraz koralu, które natychmiast przenoszą mnie w głębiny oceanu do orzeźwiającego i kuszącego świata”.

Kolekcja Odżywiająca The Spa Collection
Podaruj najbliższej osobie wyjątkową kolekcję odżywiającą The Spa Collection La Mer. To idealna kuracja nawilżająca i odmładzająca skórę. Produkty pielęgnacyjne La Mer współpracują ze sobą, dzięki czemu skóra wygląda na gładszą, jędrniejszą i głęboko odświeżoną.

Kolekcja Rozświetlająca The Radiance Restored Collection

Idealna dla nowych klientek Rozświetlająca Kolekcja La Mer jest pierwszym krokiem na drodze ku wygładzonej i świetlistej cerze. Skóra wygląda jaśniej, przejrzyściej i emanuje promiennym blaskiem.

Kolekcja Ponadczasowa The Ageless Collection

The Ageless Colelction to ponadczasowa, kompletna kolekcja zwalczającą oznaki starzenia, która błyskawicznie regeneruje, odmładza i ożywia cerę. Skóra jest intensywnie nawilżana, a linie zmarszczek wygładzają się, ustępując miejsca młodzieńczej cerze.

Zestawy dostępne w wybranych perfumeriach Douglas oraz salonach La Mer w Galerii Mokotów (Warszawa) i Starym Browarze (Poznań).

AboutBS

Komentarze Facebook: