OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kuracja witaminą C – Obagi Professional-C Serum 15%

Będąc wczoraj na urodzinach butiku Łukasza Jemioła to ja wyszłam z prezentem stamtąd – z prezentem dla mojej skóry w postaci kuracji witaminą C – Serum Obagi Professional-C 15%. Gdy tylko dotarłam do domu wrzuciłam temat w Google i wyskoczył mi szereg pozytywnych opinii na temat tego serum. Dlatego już dziś zaczynam jego testowanie.

Główny cel serum → walka z przedwczesnymi oznakami starzenia się skóry

Ponadto serum ogranicza pojawianie się drobnych linii zmarszczek i redukuje te istniejące.
Obagi Professional-C Serum 15% to silny miejscowy przeciwutleniacz, który zawiera Witaminę C w bogatej, skoncentrowanej formule oraz wg zapewnień producenta:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
– Wspomaga syntezę kolagenu

– Łagodzi stany zapalne

– Rozjaśnia skórę

– Zatrzymuje wilgoć

– Zwiększa ochronę UV

– Stabilizuje witaminę E

– Jest „najważniejszym dla skóry antyoksydantem”

– Pomaga zminimalizować powstawanie drobnych linii i zmarszczek

– Natychmiast przenika do skóry, zapewniając maksymalną skuteczność

 

Na razie użyłam je wczoraj wieczorem i dziś rano. Kilka kropli Obagi Professional-C Serum nałożyłam na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Nie wiem jaka będę po zużyciu całej buteleczki. Mam nadzieję, że zimowe zmęczenie pójdzie precz, a skóra odzyska wiosenną sprężystość i promienność. 🙂

Czy znacie to serum? Z chęcią dowiem się jakie były reakcje Waszej skóry na nie, a jeśli macie jeszcze jakieś kosmetyki z Witaminą C godne polecenia to piszcie. Przyznam się, że ja po tę witaminę sięgam głównie, gdy jestem chora i to w postaci świeżych pomarańczy czy mandarynek. W przypadku serum to mój pierwszy raz… 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Niestety nie znam tego serum, używałam innej firmy. Jednak przy wrażliwej cerze, naczynkowej trzeba uważać bo może podrażnić.

    • ja też nie znałam Jagienko. Po kilku zastosowaniach powiem CI, że cera ‚zaraz po” jest niesamowicie gładka, na razie się nie złuszczam no i nie mam naczynkowej cery, a z tendencją do przetłuszczającej się – zwłaszcza po zimie.

  • Monika Barańska

    Dopiero zaczynam kurację z wit C, ale już widzę delikatną poprawę w kolorze skóry, jest jaśniejsza, przebarwienia delikatnie się zmniejszyły, oby tak dalej 😉