Korona nie tylko dla ksiezniczki

Nie tylko księżniczki noszą koronę …

Cocktail'me_wkrety-srebrne-korony

Noszenie korony nie jest już zarezerwowane wyłącznie dla prawdziwych księżniczek 🙂
Ten królewski atrybut stał się popularny także na wybiegach. Projektanci upowszechnili motyw korony, wykorzystując ją w swoich modowych kolekcjach. Ja królewskie symbole znalazłam też w biżuterii od Cocktail’me.

Korony opanowały nie tylko wybiegi – za sprawą modowego duetu Dolce&Gabbana – ale też ulice, gdzie widać je w formie pięknych fryzur i dodatków do włosów.
Wielbicielki błyskotek i blichtru mogą wybierać różnego rodzaju zdobienia i diademy, noszone jako opaski do włosów. W tym sezonie niezwykle modna jest również, wylansowana przez Valentino, korona z warkocza, którą pokochały gwiazdy, takie jak Katy Perry, Ashley Olsen czy Kirsten Dunst.

Królewska biżuteria
Cocktail’me także przeniosło ten królewski trend do swoich najnowszych projektów, dzięki czemu w tym sezonie korony opanują naszą biżuterię. Taki dodatek, to prawdziwe ukoronowanie wiosennych kreacji. Srebrne, złote, a nawet czarne są elementami kolczyków, pierścionków i bransoletek. Dzięki nim poczujemy się jak księżniczki. Możemy z nich stworzyć stylizacje „na bogato”, w rockowym charakterze, zakładając kilka elementów z przewagą czerni. Dla fashionistek lubiących subtelne dodatki idealna będzie delikatna obręcz z symbolem korony.

AboutBS

Komentarze Facebook: