i

Kręci mnie to!

iKiedyś zespół Czarno-Czarni śpiewał: „Chcę oglądać twoje nogi, Chcę byś założyła mini …” i w sumie patrząc na najnowszą kampanię marki Gatta nie dziwię się, że piękne, smukłe nogi są miłym obiektem do zagapienia się na chwilę …

Gatta Collant na wiosnę i lato 2014
Nie krzyczcie na mnie! Doskonale zdaję sobie sprawę, z tego, że mamy stale zimę, ale sami przyznacie, że za oknem wiosna … Jeśli zaś wiosna, to i lekkie ubrania, jasne kolory, zwiewne tkaniny, czyli wszystko to na co marka stawia tworząc kolekcję na nadchodzący sezon.
Rajstopy, podkolanówki i cienkie skarpetki będą modnym dodatkiem do każdej wiosennej stylizacji. W tym sezonie, obok klasyki Gatta stawia na pastele, delikatne ażury i drobne nadruki.
Wiosenna kobieta Gatty jest więc uosobieniem łagodności i subtelności. Bywa jednak niepokorna i z pewnością lubi bawić się modą. Jeśli jednak nie lubimy w naszych stylizacjach zbyt wiele słodyczy, możemy rajstopy połączyć ze szpilkami lub ołówkową spódnicą – wtedy nabiorą mocnego, lekko rock&roll’owego charakteru.

Mój faworyt – Girl-up!
Rajstopy Girl-up, czyli modele imitujące pończochy, z sezonu na sezon cieszą się coraz większą popularnością. Dla mnie są idealne – dodam, że nienawidzę ucisku w pasie, a co za tym idzie rajstop – jednak te, to biodrówki 😉
Nie dość, że są subtelne i seksowne za sprawą delikatnego motywu koronki, to potrafią wydobyć z kobiety prawdziwą kocicę – ja jestem na TAK.

AboutBS

Komentarze Facebook: