SONY DSC

Kolorowe dodatki na lato od Republiki Artystycznej

Idealna biżuteria na lato? Mnóstwo kolorów! Printów! Ciekawe połączenia! To wszystko znajdziecie w Republice Artystycznej.

Republika Artystyczna to marka biżuterii stworzona w roku 2009 przez Annę Dunin Holecką. Inspiracją dla projektantki są w największym stopniu sztuka nowoczesna, ekologia i recykling. Kolekcje skierowane są głownie do kobiet eleganckich, odważnych, lubiących nietuzinkowe połączenia. Autorka korzysta w swoich pracach np. ze spinaczy, których zazwyczaj używamy do segregowania, porządkowania dokumentacji a
okazują się doskonałym materiałem do stworzenia pięknego, kolorowego naszyjnika.

Uwielbia guziki, które codziennie zapinamy i rozpinamy, w wielu wypadkach pełnią jedynie rolę funkcjonalną, jak się okazuje ciekawie zdobione, w niebanalnym połączeniu, mogą zdobić dekolt niejednej  kobiety.

Kolorowe numerki na wieszakach ułatwiają nam znalezienie swojego rozmiaru wśród sterty innych, ale mogą też być doskonałym akcentem nadającym charakteru i dystansu do siebie każdej kobiecie.

Materiały, z których korzysta do produkcji swojej biżuterii projektantka, są powszechnie postrzegane przez pryzmat swojego funkcjonalnego wymiaru, Anna Dunin-Holecka znalazła dla nich inne zastosowanie tworząc z nich biżuterię, która może ozdobić każdą kobietę.
Projektantka nie zapomina również o mężczyznach dla których tworzy unikatowe wzory.

Republika Artystyczna jest laureatem konkursu firmy APART i Sophisti.pl na Warsaw Fashion Street 2011- „Zaprojektuj biżuterię inspirowaną kulturami świata”.
Projektantka zaprezentowała swoje prace w ramach VI edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi podczas pokazu Jarosława Juźwina.

AboutBS

Komentarze Facebook: