Kolekcja RAINDROPS od RINY COSSACK

Kolekcja RAINDROPS od RINY COSSACK

Kampania RAINDROPS 7Jak już pewnie dążyliście się zorientować Justyna Żmijewska – która ukrywa się pod pseudonimem Rina Cossack – należy do grona bardziej lubianych przeze mnie projektantek. Składa się na to wiele czynników – osobiste pominę, a z zawodowych wymienię stały rozwój, brak nudy w jej projektach, świetne materiały i takie samo wykończenie kreacji.

Będąc już kilka lat na rynku zdobyła sobie rzesze stałych i wiernych klientek.
Obecnie możemy przyglądać się jej nowej kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK – inspiracją do niej stała się wiosenna pogoda, obfitująca w opady deszczu. W kroplach deszczu odbija się światło, przenikają przez nie barwy, dlatego ważnym elementem kolekcji jest lekka struktura i transparentność tkanin. Klasyczne, minimalistyczne formy kontrastują z subtelnymi falbanami, podkreślają kobiece linie. Kolorem przewodnim jest pastelowy błękit.

W kolekcji pojawia się także śmietanowa biel, ciepła szarość, słoneczny żółty i intensywny róż.
W tym sezonie projektantka proponuje modne, krótkie szorty, spodnie garniturowe, podwyższone stany, lekkie płaszcze, krótkie, pudełkowe topy i marynarki. Nie zabraknie też eleganckich sukni wieczorowych i koktajlowych.

Sesja zdjęciowa kolekcji „RAINDROPS” RINA COSSACK
Fotograf: Monika Motor (www.monikamotor.com)
Modelka: Marta T./ Eastern Models  (easternmodels.pl)
MUA: Marta Gacka (martagacka.com)
Hair: Magdalena Tucholska @MagsHairStylist
Producent sesji: Justyna Żmijewska

Sesja powstała na tętniących życiem ulicach Londynu. Nowoczesna architektura miasta oraz  symbole Wielkiej Brytanii idealnie komponują się z kolorowymi i kobiecymi propozycjami marki RINA COSSACK na sezon SS2014. Geometryczne linie budowli i przeszklone powierzchnie nawiązują do konstrukcji oraz przeźroczystości pojawiających się w kreacjach.

AboutBS

Komentarze Facebook: