Kot w rosole dla Wiola Wołczyńska Essential

Kolaboracja Kot w rosole dla Wiola Wołczyńska Essential

Sza de foch 4Kolaboracje są modne. Do grona duetów dołączył niezwykle ciekawy projekt stworzony przez Wiolę Wołczyńską i Kot w rosole. 😉 Powstały m.in. 3 ilustracyjne motywy kotów, które naniesiono na t-shirty projektantki. Tak powstał produkt – Kot w rosole dla Wiola Wołczyńska Essential, którego premiera odbyła się podczas letniej edycji Hush Warsaw.

Wiola Wołczyńska Essential to zupełnie nowa linia w portfolio projektantki. Myślą przewodnią podczas tworzenia linii Essential jest możliwość noszenia ubrań na kilka sposobów. Zachęca ona tym samym do tworzenia własnych interpretacji, dzięki czemu każdy model nabiera wyjątkowego charakteru.
Wśród kilku motywów znajdziemy koty różniące się od siebie koty. I tak z bluzek uśmiecha się do nas latająca kotka czy kot Monty – typ szarmancki i szykowny, który uwiedzie niejedno damskie serce. Jest także kotka „Sza de foch”  😉

Dla naszej redakcji propozycja całkiem spoko, jak na nadchodzące lato. Idealna do każdej stylizacji. T-shirt wykonano dobrej gatunkowo bawełny lub modalu. Każdy posiada surowo wykończony dekolt i krótki rękaw. Doskonale sprawdzi się z jeansami, legginsami czy spódniczkami.

T-shirty dostępne są na www.shwrm.com

AboutBS

Komentarze Facebook: