FB_Insta_post.jpg

Kobiece Inspiracje. Druga edycja.

Lubicie babskie spotkania? Historie kobiet, które po wielu życiowych perturbacjach, w końcu odkryły swoje powołanie i robią dziś coś co kochają? Czasami potrzebuję takiego towarzystwa, dlatego poszukuję spotkań, które będą mieć pozytywny wpływ na mnie, jako Ewkę oraz na moje życie zawodowe. I tak przypomniałam sobie o Kobiecych Inspiracjach. Już jutro druga odsłona cyklu.

Kobiece Inspiracje” organizowane przez Annę Rusiniak – Malinowską w jej Showroomie Malabelle już jutro, a jeden z ich motywów przewodnich to muzyka – jej wpływ na życie i twórczość.

O życiowych rewolucjach, a także o roli dźwięku w procesie kreacji opowie gospodyni spotkania – projektantka z pasją i wizją, a jednocześnie mocno stojąca na ziemi businesswoman, oraz zaproszone przez nią trzy inne niezwykłe kobiety – piosenkarka Misia Furtak, projektantka biżuterii, właścicielka marki June Design, Kasia Wójcik oraz projektantka ubrań, założycielka marki Kiss the Frogg, Monika Szczuka. Każda z Pań zaprezentuje fragment swojej twórczości i podzieli się doświadczeniami i przemyśleniami na temat pracy i twórczości.
Głównym celem spotkań jest zebranie w jednym miejscu miłośników piękna, sztuki i designu, ale to nie wszystko – organizatorka chce też dać inspirację kobietom, które próbują ośmielić się do wdrożenia w życie swoich kreatywnych pomysłów biznesowych.

Drugie spotkanie z cyklu „Kobiece Inspiracje” odbędzie się we wtorek, 13 października o godzinie 19.00 w Showroomie Malabelle przy ulicy Polnej 18/20.

Gdybyście chciały wpaść to podaję link do wydarzenia na FB – TUTAJ.

Zapraszam. 🙂

FB_event.jpg

AboutBS

Komentarze Facebook: