141124_Re_Modern_6494 (Medium)

Kampania Reserved Modern line

Propozycja dla wszystkich wtajemniczonych wielbicieli trendów. Modern line jest częścią kolekcji Reserved, w której celebruje się minimalizm, wyrafinowane fasony i subtelne zestawienia. W najnowszej kampanii na lato 2015 letni formalny szyk przełamany jest wyraźnymi modowymi akcentami.

141124_Re_Modern_6956 (Medium) Damska linia Modern dzieli się na dwa trendy: New Romantics i Summer Ice. Obfitują one w oszczędne fasony i w dużej mierze gładkie tkaniny.

141124_Re_Modern_6530 (Medium)Pastelową dominantę uzupełnia wyrazista czerń oraz pojawiające się gdzieniegdzie geometryczne desenie, np. szeroka krata czy delikatne rzuciki. Miękkie linie zastosowane w formalnych fasonach przełamują konwencję biurowego dress code’u i sprawiają, że elementy linii Modern doskonale sprawdzą się w stylizacjach, na co dzień. Bluzy, sukienki czy koszule nadające się do włożenia do pracy są zarazem świetną stylizacją np. na randkę. Zabudowane dekolty, topy bez rękawów i spódnice o długości do kolan sygnalizują dyskretne nawiązanie do modnych w tym sezonie lat 70.

141124_Re_Modern_6280 (Medium) 141116_Re_ModernMen_1895 (Medium)W męskich liniach kolekcji Modern o nazwach Modern Samurai i Happy Tailoring odnajdziemy propozycję dla pewnego siebie mężczyzny lubiącego zwraca uwagę strojem.

141116_Re_ModernMen_1698 (Medium)Pierwsza – zdecydowanie formalna – to efektowny, surowy szyk z elementami sportowej elegancji. Powściągliwa kolorystyka oparta jest na czerni, szarości i bieli. Fasony są uniwersalne, ale przemyślane pod względem designu.

141116_Re_ModernMen_0414 (Medium)Inspiracją projektantów był styl azjatyckich biznesmenów oraz surowa moda męska lat 80. Z kolei Happy Tailoring koncentruje się wokół bardziej letniej estetyki, pełnej pasteli i miękkich fasonów. Kluczem jest tu zabawa modą i oryginalny, zabawny detal np. dziurki od guzików w marynarkach obrębione w tzw. „ombre”, czy stebnowania w zaskakujących barwach. Fantazyjne akcenty są jednak dyskretne, a całość tworzy przede wszystkim elegancki i minimalistyczny look. Pojawiają się modne od kilku sezonów dwurzędowe zapięcia oraz chusteczki (tzw. poszetki) w cukierkowych kolorach.

141124_Re_Modern_6421 (Medium)MODERN WOMEN
Lokalizacja: Palm Springs
Modelka: Kate B | Next
Fotograf: Mateusz Stankiewicz | Afphoto
Stylizacja: Karin Smeds | Link Details
Make-up: Wilson | Warsaw Creatives
Stylista włosów:  Michał Bielecki | Warsaw Creatives
Produkcja: Warsaw Creatives

141116_Re_ModernMen_1409 (Medium)MODERN MEN
Lokalizacja: London
Model: Chris Doe | Select Model
Fotograf: Mateusz Stankiewicz | Afphoto
Stylistka: Karin Smeds | Link Details
Make-up: Wilson | Warsaw Creatives
Stylista włosów:  Daniel Martin | D+V
Produkcja: Warsaw Creatives

AboutBS

Komentarze Facebook: