7

Justyna Pawlicka w reklamie ręczników Nefretete

Justyna Pawlicka z Top Model wzięła udział w sesji zdjęciowej do kampanii reklamowej marki Nefretete produkującej ręczniki.

Uczestniczka Top Model nie boi się nowych wyzwań oraz budzenia skrajnych emocji. Po programie wykorzystuje swoje 5 minut i od kilku tygodni możemy ją zaobserwować na plakatach reklamujących ręczniki Nefretete. Justynie Pawlickiej w kampanii towarzyszy mama.
Na pytanie, co ją skłoniło, by wziąć udział w promocji marki odpowiada: „Urzekła mnie niezwykła jakość oraz szeroka gama kolorystyczna ręczników. Było dla mnie ogromną przyjemnością pracować dla tak luksusowej marki. Co najważniejsze jest to luksus za rozsądną cenę” – dodała.
1
Ręczniki Nefretete, które wkraczają na polski rynek mają szansę zdobyć serca, nie tylko Justyny i jej mamy, ale również wielu innych Polek i Polaków. Są wykonane z prawdziwej bawełny egipskiej, z najgrubszych i najlepszych włókien. Charakteryzują się niezwykłą miękkością. Są to jedyne w Polsce ręczniki o gramaturze 800 gsm.

Firma stawia na jakość, jednak świadomie tworzy produkt, po który każdy z nas będzie nie tylko chciał, ale i mógł sięgnąć. Polityka cenowa firmy dostosowana jest zarówno do portfela zagranicznego, jak i polskiego klienta.
3Elastyczność, miękkość i szeroka gama kolorystyczna zadowoli nawet najbardziej wymagających. Na szczególną uwagę zasługują ręczniki: Fluffy (700gsm) Zero Twist oraz Premium (700gsm) 2 pętelkowy – dostępny w 16 kolorach, Softness (620gsm) – dostępny w 12 kolorach. Najbardziej ekskluzywny produkt Supreme (800gsm) został sprowadzany do Polski na specjalne życzenie klientów.

Więcej informacji o produktach firmy i miejscach, w których są dostępne znajduje się na stronie http://www.nefretetetowels.eu
5

AboutBS

Komentarze Facebook: