T3015-33X

Jesteś prawdziwie wyzwolonym mężczyzną? Ta kolekcja jest dla Ciebie!

Radość, wolność, energia, pasja i pozytywne emocje – taka jest gorąca Kuba oraz najnowsza kolekcja dla prawdziwie wyzwolonych mężczyzn od marki RESERVED. Cuba Libre orzeźwia i pobudza zmysły. Delikatnie szumi w głowie i wyzwala pozytywne emocje. To najlepszy sposób na letnią imprezę i na dobrą zabawę. To również główny motyw przewodni najnowszej męskiej kolekcji marki RESERVED.

Miks soczystych kolorów – limonki, intensywnego fioletu i koralu to idealna propozycja na lato. Nie tylko działają energetyzująco, lecz również sprawiają, że nie zostaniesz niezauważony. Projektanci RESERVED zadbali również o ciekawe, przekłuwające wzrok napisy, które dodatkowo nadają t-shirtom luźnej, wakacyjnej stylizacji.

Cuba Libre od RESERVED , to również oryginalne koszule w kolorową kratę, które zestawione z kontrastowymi koszulkami oraz shortami pozwalają uzyskać iście klubowy, energetyzujący look. Ponieważ wakacje to czas relaksu, luzu i chill out’u, projektanci RESERVED zadbali również o dodatki.

Skoro mowa o Kubie, nie mogło zabraknąć kapeluszy, stylizowanych na kultowe i super modne Panamy, które zawładnęły nie tylko ulicami gorącej Hawany lecz również światem mody. Ponadto, prawdziwa wakacyjna stylizacja lata 2012 nie obędzie się bez wygodnych japonek, które pozwolą nie tylko wyluzować się ale również dopełnia totalnego wakacyjnego looku.

Projektanci RESERVED w wyjątkowej kolekcji Cuba Libre nie zapomnieli również o super modnych okularach przeciwsłonecznych. Do wyboru są aviatory oraz super modne oprawki, inspirowane kultowymi Wyfarerami.

Cuba libre to nie tylko nieograniczona wolność i radość, to rytm radości, energii i szczęścia. To także smak wakacji i imprez w gronie przyjaciół oraz RESERVED.

Podoba Wam się???

AboutBS

Komentarze Facebook: