FADE TO BLACK_130215_SBX_0168_FINAL_SLEEVE

Jesienna kolekcja Smashbox Cosmetics

FALL13_FADETOBLACK_PALETTE

 

Myślicie już o jesieni? Ja nie, ale agencje marketingowe prześcigają się w tym, by o niej mi przypominać zasyłając na mą skrzynkę obowiązkowe trendy na nadchodzące chłodne dni … I tak oto marka Smashbox przygotowała uniwersalną kolekcję, która rozpoczyna się od najbardziej pożądanych odcieni neutralnych i sięga dalej aż do intensywnej czerni.

CO TO JEST:
Począwszy od podmiejskich dzielnic willowych aż po główne stacje metra czerń powraca w pełnej okazałości i jest jeszcze bardziej fascynująca niż kiedykolwiek wcześniej w limitowanej edycji kolekcji odcieni. Zawartość umieszczono w  metalicznych opakowaniach z wyjątkowo luksusowym efektem połysku przechodzącego od fioletu do czerni. Czerpiąc inspirację z filmu – gdzie określenie „fade to black” oznacza przyciemnianie świateł w celu uzyskania dramatycznego efektu – kolekcja ta oferuje paletę kolorów od jasnych do zdecydowanie ciemnych.

Fade to Black zawiera:
• Paletę cieni do oczu Fade to Black (170zł): neutralne odcieni, które rozpoczynają się od cielistych beży i kończą się na najbardziej ekstremalnej czerni w gamie efektów od matowych do błyszczących.
Na odwrocie etykiety znajdziecie kod QR zeskanujcie go i otrzymacie wideo instruktażowe przygotowane przez Studia Smashbox.
Kolory: Fade In (od perłowego złota do zieleni safari), Fade Out (od delikatnej brzoskwini do głębokiej śliwki).

• Wodoodporną kredkę do makijażu oka Fade to Black (90zł): w końcówce ołówka wbudowano gąbkę, która umożliwia zmianę charakteru makijażu w dowolnym momencie. Kolory: Blackest Black, Black Gold

• Szminkę Fade to Black Be Legendary Lipstic (90zł): nowe kolory najlepiej sprzedającej się szminki Smashbox, która stała się niemal produktem kultowym. Kolory: Cognac (ciepły cielisty beż), Black Cherry (transparentna jagoda).

GDZIE KUPIĆ: Wybrane Perfumerie Sephora
PRODUKT DOSTĘPNY OD: wrzesień 2013

AboutBS

Komentarze Facebook: