145zl

Jesień w By dziubeka

Jesienna kolekcja biżuterii modowej By dziubeka to zarówno klasyczne połączenie złota z czernią, modnych kolorów purpury oraz jesiennych barw, które dominują w kolekcji.

Ciepłe odcienie brązu, ciemnej zieleni czy też stonowanej pomarańczy – kolorów nieodłącznie kojarzących się z tą porą znajdziemy zarówno w szykownych i wyrazistych naszyjnikach By dziubeka, jak i również przy bransoletkach.

Główna projektantka, a zarazem dyrektor artystyczna marki By dziubeka, Anna Dziubek, tworząc nową kolekcję inspirowała się nie tylko panującymi w modzie, sezonowymi trendami, ale skupiła się także na uniwersalności kolekcji, która kierowana jest do młodszego, jak i również starszego pokolenia Klientek marki.

Bogate, barwne i bardzo efektowne wzory znaleźć można przede wszystkim w jesiennej odsłonie kolekcji Maya’s Secret. Szczególnie usatysfakcjonowane będą tu entuzjastki ozdobnych kolczyków stanowiących znakomity dodatek do każdego stroju oraz bogato zdobionych bransoletek z ręcznie naszywanymi koralikami.

Dla miłośniczek spokojniejszych form, najlepszych rozwiązaniem będzie jesienna odsłona kolekcji Galaxy, w której dominują nienarzucające się, a zarazem bardzo nowoczesne motywy mogące stać się ciekawym dodatkiem dla fanek minimalistycznych motywów biżuteryjnych.

Jesienna kolekcja By dziubeka dostępna jest już na firmowych stoiskach marki oraz w sklepie internetowym. Od połowy września nabyć ją można również na nowych warszawskich stoiskach marki w Galerii Mokotów oraz Arkadii.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

AboutBS

Komentarze Facebook: