PSX_20170516_181541

III edycja Meet Beauty i Międzynarodowe Targi Beauty Days już 19.05!

W minionym tygodniu wzięłam udział w konferencji poświęconej Międzynarodowym Targom Fryzjerskim i Kosmetycznym Beauty Days oraz III edycji spotkania Meet Beauty. Oba wydarzenia odbędą się 19-21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo, a ich plan zapowiada się imponująco!

Meet Beauty – to już 3. spotkanie

Obecne wydarzenie jest szczególne, gdyż w czasie 3.dni Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych będzie okazja nie tylko do poznania nowości rynkowych, ale i uczestniczenia w wielu ciekawych merytorycznie panelach dyskusyjnych z ekspertami z branży beauty.

Targi są genialną okazją do wymiany doświadczeń dotyczących dbania o urodę, ale i rozmów z właścicielami marek i ich przedstawicielami.Dla mnie, jako osoby prowadzącej bloga, ale i właścicielki gabinetu kosmetycznego jest to świetna okazja do nawiązania relacji biznesowych i poznania trendów kosmetycznych i narzędzi pracy kosmetologów!

Obok Targów Beauty Days będzie trwało spotkanie blogerek i vlogerek urodowych – Meet Beauty. Z racji tej,, że w poprzednich dwóch edycjach wzięłam udział, gdy tylko dowiedziałam się, że w tym roku startuje kolejne spotkanie z cyklu bez dwóch zdań zgłosiłam swój udział i… zostałam zaproszona do udziału!

Konferencja z zeszłego tygodnia ujawniła szczegóły Targów zaplanowanych już na przyszły weekend – 19-21.05!

beauty-days grafika do wydarzenia

Na powierzchni 30 000 m2 spotkają się profesjonaliści branży kosmetycznej, fryzjerskiej, oraz najbardziej znane blogerki i vlogerki z kategorii uroda. Na gości odwiedzających Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days czekają wydarzenia towarzyszące, a wśród nich mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje, pokazy oraz Konwent Branży Kosmetycznej.

Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy oraz premiery produktów zgłoszone do konkursu Crystal Beauty. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

PSX_20170516_181458
Ja będę uczestniczyć w obu wydarzeniach → odwiedzę stanowiska Targów Beauty Days i panele dedykowane podczas III edycji Meet Beauty.
Przyznam się Wam, że niesamowicie czekam na to spotkanie. Zwłaszcza kuszą spotkania z prelegentami, którzy jak zwykle przekażą swoją wiedzę w najbardziej wartościowym wydaniu. Do kogo się wybiorę? Na pewno będę chciała usłyszeć co ma do powiedzenia Ewa Grzelakowska-Kostoglu znana jako Red Lipstick Monster podczas swojego wykładu:” Jak przekształcić działalność w internecie w silną markę osobistą” oraz na dwa spotkanie z markami kosmetycznymi: Lirene i Annabelle Minerals.

Zapraszam Was na stronę Targów Beauty Day → TUTAJ, gdzie znajdziecie szczegółowy harmonogram oraz spis gości specjalnych, których będziecie mogli spotkać w Ptaku. Dla tych z Was, które chcą się tam dostać, ale nie mają auta organizatorzy przygotowali bezpłatne busy kursujące z Warszawy → TUTAJ znajdziecie szczegóły dojazdu.

Osobiście zapraszam. Zawsze możemy wybrać się tam wspólnie. 🙂

beautydays

 

AboutBS

Komentarze Facebook:

  • Olga K.

    Fajne, a czy taki zwykły smiertelnik jak ja może tam pojechać na któres ze spotkań o którym piszesz???

  • Monix Krysztofiak

    Ewuńko, dzięki za newsa – takie Targi i spotkania dyskusyjne, panele z ekspertami, wydają mi się wartoscią dodaną tego całego przemysłu urodowego. Faktycznie, dla kogos specjalizującego się w tej branży to super okazja do zgłębienia wiedzy, ale i jak piszesz , do rozmów i wymiany doswiadczeń.
    Dobrze, że Polska ma swoje spotkania kosmetyczne, na całym swiecie już są a u nas zawsze tak jakos ubogo…

    pozdrawiam