dżokejka www

Idealny dodatek na teraz!

C _Users_Zosia_Desktop_wizytówka1Nie wiem, jak Wy, ale ja nie znoszę przejściowych pór roku! Lato/jesień, jesień/zima i zima/wiosna – pogoda wtedy sama nie wie czego chce od życia, a co za tym idzie powoduje moje dylematy przed wyjściem z domu: co założyć na głowę? Szalik, czapka, nauszniki …

Opcji pozostaje wiele, jednak ja ostatnio stwierdziłam, że idealna na teraz jest czapka z daszkiem, zwana też dżokejką! 😉

Daszek to odpowiedź na potrzebę kobiety eleganckiej, która lubi przemycić do stylizacji element sportowy. Świetnie sprawdza się również jako alternatywa do typowej „czapki z daszkiem”. Doskonała w połączeniu z futerkiem, ramoneską ale także wszelkimi okryciami wierzchnimi ze stójką.

Poza tym takie dodatki do codziennego outfitu dają duże pole do popisu osobom, które lubią bawić się w samodzielne zdobienie swoich ubrań. Daszek ładnie komponuje się z broszkami, przypinkami czy innymi aplikacjami.

Mnie rozkochała w sobie marka HatHat, której nakrycia głowy nie dość,że są zgodne z trendami to jeszcze nie rozpadną nam się na głowie wraz z pierwszym deszczem, który napotkamy po wyjściu z domu, czy większym wiatrzyskiem.

Jak Wam się podoba????

AboutBS

Komentarze Facebook: