Claire's12_ 99.90

Hu hu ha – nasza zima zła!

Claire's14_119.90zł

Zdecydowanie zimie mówimy NIE! No, ale co zrobić jeśli się nas nie słucha, a na dworze robi się coraz chłodniej??? Walczyć za pomocą ciekawych i ciepłych dodatków – takie znajdziemy w sklepach marki Claire’s.

Kto powiedział, że zima ma być nudna – marka promuje zabawę kolorem i modę z poczuciem humoru, również zimą! Ciepłe dodatki dla dzieci i nastolatków są dumą kolekcji, w której pompony przeplatają się z kocimi uszami, a futrzane czapki rywalizują ze stylowymi kapeluszami.

Na siarczyste mrozy idealne będą pluszowe czapki-uszatki lub wielkie czapy inspirowane dzikimi zwierzętami. Projektowane na kształt zwierzęcych głów czapki są połączone z szalikiem i rękawiczkami, dzięki czemu stanowią praktyczne rozwiązanie dla wszystkich zapominalskich. Sztuczne futerko imituje umaszczenie wilków czy panter. Dla zwolenników szalonych kolorów przygotowano neonowe, jaskrawe wersje.

W kolekcji znajdzie się również coś dla subtelnych elegantek. Lekkie, szydełkowe berety z wplecionymi srebrnymi nitkami i błyszczącymi cekinami przypominają płatki śniegu. Uzupełnieniem zimowych akcesoriów są rękawiczki i szaliki, z których można tworzyć gotowe komplety lub zestawiać w dowolne kombinacje kolorystyczne.

Oto przegląd zimowych akcesoriów, dzięki którym szczypiący mróz nie będzie stanowił żadnego wyzwania.

AboutBS

Komentarze Facebook: