HiShimLipColor_NoSwipe

High Shimmer Lip Color od Bobbi Brown

HiShimLipColor_NoSwipe

Nie wiem jak Wy, ale ja nigdy nie traktowałam szminek poważnie, a na piedestale stawiałam błyszczyki. Jakiś czas temu postanowiłam zmierzyć się z pomadką i sięgnęłam po High Shimmer High Shimmer Lip Color Lip Color – chyba śmiało mogę powiedzieć, że była to moja miłość od pierwszego użycia! 😉

Pomadka do ust High Shimmer Lip Color w nowych w przyciągających światło odcieniach zrobiła na mnie wrażenie. Odpowiadające za intensywny połysk emolienty i odbijające światło perełki tworzą wspólnie nową jakość, a jej odcień na ustach jest subtelny i wielowymiarowy. Lekka, a zarazem nawilżająca formuła równomiernie i gładko rozprowadza się na wargach, a dzięki zawartości olejków, masła shea (karite) i murumuru zatrzymujących wilgoć w skórze utrzymuje się na ustach godzinami, nie krusząc się i nie zasychając.

Każdy odcień powstał w oparciu o połączenie drobnych perełek, które pojedynczo charakteryzują się równomiernym, płaskim kształtem i odbijają światło niczym lustro, a wspólnie tworzą efekt intensywnego, ale subtelnego i długo utrzymującego się na ustach blasku.

Sugerowana cena detaliczna: 115 zł.
Pomadkę znajdziemy w 12-stu nowych odcieniach.

AboutBS

Komentarze Facebook: