Fotoerotica 2011

Gwiazdy w kreacjach RINA COSSACK

PHOTO: JAROSLAW ANTONIAK/MWMEDIA WARSZAWA 27.02.2012 ROZDANIE NAGROD W FOTOGRAFICZNYM KONKURSIE PLAYBOY ‚A FOTOEROTICA 2011 N/Z: ANNA BOSAK

 

Marka RINA COSSACK od kilku lat działająca na polskim rynku w ostatnim czasie stała się ulubioną marką gwiazd. Celebrytki tłumnie odwiedzają butik projektantki przy ulicy Mokotowskiej 73 w Warszawie. W ostatnim czasie coraz częściej można spotkać kreacje tej zdolnej polskiej projektantki na salonach.

Prawdziwą furorę zrobiła Ewa Farna na gali Viva Comet 2012, gdzie na zielonym dywanie zaprezentowała się w organicznej koralowej kreacji o modernistycznym looku.
Pozytywne reakcje wywołała też biała klasyczna suknia Ani Bosak na imprezie „Fotoerotica 2011”. Rozcięcie z przodu i odkryte plecy dodały seksapilu tancerce.

Na klasykę postawiła Sonia Bohosiewicz, którą widzieliśmy na konferencji prasowej „Bitwy na głosy 2”. W zaawansowanej ciąży aktorka świetnie prezentowała się w dzianinowej tunice z krótszym przodem i dłuższym tyłem.

Do tej pory kreacje RINA COSSACK wybierały też takie gwiazdy jak Karolina Gorczyca, Magdalena Boczarska, Edyta Herbuś, Anna Popek, Magdalena Steczkowska, Marta Dąbrowska, Julia Kamińska, Ania Wyszkoni, Kasia Zielińska.
Zdaje się, że na polskim rynku mamy nową ulubienicę gwiazd.

A wg Was, która z gwiazd prezentowała się najlepiej?

 

AboutBS

Komentarze Facebook: