DSC_9214

Green Future Party – nadchodzi zielona rewolucja O’right

Muszę przyznać, że kończący się właśnie tydzień rozpoczął się niezwykle emocjonalnie i na wysokich obrotach dla mnie. Jak pewnie większość z Was wie, a może i nie, prócz bloga prowadzę jeszcze agencję PR, która pracuje z podmiotami z branży fashion-beauty. W ten poniedziałek w Poznaniu mieliśmy duży event – Green Future Party – który inaugurował wprowadzenie do Wielkopolski marki Organics Beauty i jej pierwsze sukcesy związane z nowym, zielonym szamponem Goji Berry – O’right.

Zielona rewolucja

poznan3
DSC_9238
DSC_9236

Misja marki O’right, stworzona przez jej założyciela Stevena Ko, jest piękna i życzę jej rozwinięcia na cały świat i połknięcia tego bakcyla przez wszystkich. Steven marzy by odwracająca się od natury ludzkość opamiętała się, póki nie będzie za późno. Na Tajwanie ma największą na świecie i najbardziej eko firmę produkującą produkty marki O’right. Gdy słuchałam jego wystąpienia podczas Green Future Party naprawdę uwierzyłam, że jeśli tylko każdy przyłoży się do dbania o swoje najbliższe środowisko mamy szansę choć odrobinę zmienić świat i poprawić jakość życia naszego i naszych bliskich.

Drzewko w butelce

Totalnym hitem dla mnie jest drzewko w butelce, które znajdziemy m.in. w szamponie Goji Berry, którego premiera miała miejsce tego wieczoru.

DSC_1001
DSC_9217

Jest on przeznaczony do pielęgnacji włosów cienkich i delikatnych. Kompozycja organicznych środków myjących i bogatych w przeciwutleniacze jagód goji łagodnie oczyszcza skórę głowy, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia cebulki i strukturę włosów, stanowiąc ich optymalną pielęgnację. Elastyczny kompleks nadaje objętość włosom oraz powoduje, że „odbijają się” od skóry głowy. Przy regularnym stosowaniu włosy stają się puszyste, mocne i nabierają zdrowego połysku, bez ryzyka ich nadmiernego obciążenia.

Szampony o pojemności 250 ml pakowane są w specjalne, biodegradowalne butelki, w podstawie których znajduje się nasiono akacji. Po zużyciu produktu, wystarczy przepłukać butelkę i zasadzić ją w ziemi. W przeciągu roku, rozkładająca się butelka dostarczy składników odżywczych nasionku i wyrośnie nam piękne drzewo!
Projekt ten jest opatentowany w 3 różnych krajach (Tajwan, Chiny oraz Niemcy). Doceniany wciąż jest przez międzynarodowe kapituły projektantów za ekologiczne podejście. W roku 2013 uzyskał nagrodę Red Dot, zaś w 2014 został ponownie doceniony i uzyskał nagrodę iF Packaging Desing.

Muszę przyznać, że od kilku miesięcy w miarę regularnie używam produktów O’right i moje grube, sztywne z natury włosy są miękkie, ale nie tracą na swej naturalnej grubości. Z ciekawostek zasłyszanych od producenta powiem, że ponoć – jeśli używamy przez 3 miesiące szamponów marki nasze włosy wracają do stanu dziewiczego. Na własnej skórze i włosach sprawdzam, że chyba faktycznie tak jest. 😀

Atrakcje wieczoru

DSC_9421
DSC_0406
DSC_0071

Poza premierą szamponu Goji Beryy O’right, wręczenia dyplomów dla Ambasadorów Zielonych Koncepcji i miejsc przyjaznych eko-klientom część rozrywkową wieczoru wypełnił pokaz kreatywnego fryzjerstwa w wykonaniu współpracujących z marką salonów: Schneider, Kozdrowski, Napiórkowski Group. Modelki wystąpiły w sukniach projektu Joanny Niemiec – Fashion Designer.

Gwiazdą wieczoru była Asteya Dec, znana z X-factora, którą obecnie można wypatrywać w The Voice of Poland.

Spotkanie poprowadziła znana modelka, prezenterka i dziennikarka – Ewa Pacuła.

Wróciłam do Warszawy i padłam na cały dzień do łóżka – powiem Wam, że organizacja tego typu eventów daje mi dużo radości, ale i przysparza o niemały ból głowy. 😀

Chciałam też podziękować mojej kochanej Agnieszce z MJUDU za pomoc przy pokazie Joanny Niemiec oraz nieocenionej Gosi Boy, na której obecność zawsze mogę liczyć, a także Pani Marlenie z Kwiaciarni Floresy za piękny wystrój w Concordia Design – to chyba najlepsza florystka jaką spotkałam. <3

DSC_9284
DSC_9279
DSC_9244
DSC_9209
DSC_0156
DSC_0024
DSC_0089
DSC_0863
DSC_0189
DSC_0847
DSC_0880
DSC_0839
DSC_9354
DSC_9346
DSC_9349
DSC_9356
DSC_9361

AboutBS

Komentarze Facebook: