IMG_3586

GrandHotel Tiffi – miła odskocznia od codzienności

Nie wiem kto powiedział, że wypoczywa się jedynie poza granicami naszego kraju, ale ja na bank się pod tym nie podpiszę. Troszkę ponad 200 km od Warszawy leży Iława, a w niej pięciogwiazdkowy GrandHotel Tiffi z orientalnym Tiffi Spa Dharma.

IMG_3620Położony nad brzegiem najdłuższego jeziora w Polsce – w samym sercu Pojezierza Iławskiego, nad Jeziorakiem, stanowi ciekawą alternatywę dla weekendowego odpoczynku, jak i wyjazdu biznesowego.

IMG_2437
IMG_2202Muszę przyznać, że obiekt robi wrażenie. Chyba za sprawą licznych przeszkleń i drewnianych elementów elewacji nie wydaje się ciężkim molochem, a doskonale komponuje się z otaczającą go naturą. Na trzech piętrach znajduje się 155 pokoi i apartamentów, urządzonych funkcjonalnie i elegancko. Każdy posiada klimatyzację oraz panoramiczne okno, pozwalające cieszyć się widokiem plenerów – co dla mnie jest niesamowicie ważne, tak samo jak możliwość długich spacerów wzdłuż jeziora.

IMG_2111W GrandHotel Tiffi spędziłam 2 dni oderwane od zabiegania i warszawskiej codzienności. Na nudę nie narzekałam. Pojadłam, pospacerowałam, wybrałam się na lekcję jogi z joginem z Indii, który naprawdę wiedział co robi i dostosował poziom trudności do możliwości mego ciała. 😀

I najważniejsze – zabieg SPA…

IMG_3583

OLYMPUS DIGITAL CAMERATiffi Spa Dharma znam doskonale, bo już kilkukrotnie z niego korzystałam wcześniej. Dotychczas niemal zawsze skupiałam się na relaksie dla ciała i wybierałam masaże. Tym razem oddałam się w ręce terapeutki z Tybetu i skorzystałam z zabiegu na twarz i dekolt – Immortelle – który przeprowadzono przy użyciu produktów L’Occitane, naturalnych kosmetyków rodem z Prowansji, których zapach mnie obezwładnia i uzależnia!
Pielęgnacja poprawia kontur i owal twarzy, wygładza zmarszczki, głęboko odżywia. Zabieg zawiera modelujący masaż twarzy oraz dodatkowy zabieg na okolice dekoltu. Muszę przyznać, że odpłynęłam i zdrzemnęło mi się na chwilkę…, co ponoć jest komplementem dla kosmetyczki. 🙂

IMG_3596Po zabiegu nie mogłam nie wskoczyć na chwilę do basenu z wodą morską i jacuzzi oraz skorzystać z 10-minutowego seansu w saunie.

Czy wrócę do GrandHotel Tiffi? Tego jestem więcej niż pewna. 🙂
Zapraszam do galerii zdjęć, bo one z tego wszystkiego są najciekawsze. 🙂

IMG_2177

IMG_2140

IMG_2113

IMG_2189

IMG_2196

IMG_2200

IMG_2215

IMG_3576

IMG_3581

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

IMG_3620

IMG_3703

IMG_3739

IMG_5296

AboutBS

Komentarze Facebook: