GOSHICO_sesja aw 2014-15_kuferek Fancy_linia etno_motyw florystyczny_300 zl_LR

GOSHICO – idealna torba na jesień 2014

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kuferek Fancy_linia etno_motyw florystyczny_300 zl_LRGOSHICO – dotychczas kojarzona głównie z filcowymi torebkami w stylu etnicznym – na jesienno-zimowy sezon wypuszcza trzy kolekcje dla trzech linii produktowych – etno, sote, id. Inspiracje, które stanowią podstawę tego sezonu, zostały ujęte w najnowszej sesji marki.

Jesienią i zimą GOSHICO jest „in the mood for natural beauty”!
Sesja została zrealizowana z plenerach Kazimierza Dolnego. Zdjęcia podkreślają kobiecą urodę prostymi środkami – naturalnym światłem; niewymuszonymi stylizacjami i zredukowanym do minimum makijażem, akcentującym jedynie umalowane usta.

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kufer Flowerbag_linia id_fiolet, zielen_skora z wyciskanym wzorem i gladka_1090 zl_LR„Jest to jedna z najbardziej „moich” sesji. Kazimierz, to miejsce, do którego zawsze wracam. Chciałam je pokazać naszym klientkom, bo jest dla mnie tak samo ważne, jak torebki, które projektuję. Gdy powstawało GOSHICO miałam dwadzieścia kilka lat. Teraz, po wielu latach projektowania jestem bardziej świadoma swojej estetyki i wiem jakim kobietom dedykuję swój produkt. Nie lubię sztuczności, a w naturze znajduję mnóstwo inspiracji. Doceniam naturalne piękno, zwłaszcza to niedoskonałe, czasem surowe, ale z charakterem. Stąd pomysł na sesję” – Małgorzata Kotlonek-Horoch, projektantka GOSHICO.

GOSHICO_sesja aw 2014-15_kuferek Flowerbag_linia sote_granat, srebro, bordo_300 zl_LRJesienno-zimowa kolekcja linii sote (bardziej ascetycznych modeli GOSHICO, nie posiadających haftowanych ornamentów), bazuje na rozmaitych wariantach dobrze przyjętych przez klientki modeli Flowerbag.
Dominują zestawienia materiałów pikowanych i sztywnych materiałów technicznych, ale pojawiają się również odsłony filcowe.
Basicowe czernie i szarości przełamane zostały wykończeniami bordo i metalicznej zieleni. Na uwagę zasługują zwłaszcza modele w modnej w tym sezonie kombinacji granatu, srebra i bordo.
Na ofertę linii sote składają się: kuferki, modele na ramię, listonoszki, kopertówki XL i pojemne torby podróżne.

Linia etno w tym sezonie zyskała zupełnie nową odsłonę. Projektanta po raz kolejny na nowo odkrywa przez klientkami folk w modzie. Kolekcja Petit Pepit zbudowana została na jednym z najbardziej znanych w świcie mody deseni – pepitki. W interpretacji GOSHICO czarno-biała „kurza stopka” zestawiona została z pionowymi i poziomymi pasami w dwóch wersjach kolorystycznych zielono-bordowej oraz fioletowo-miętowej. Autorska interpretacja pepitki występuje zarówno na torebkach filcowych (jasno-szarych i grafitowych), jak i pikowanych (czarnych i szarych) oraz futrzanych (melanż szarości). W kolekcji Petit Pepit znalazły się kuferki do ręki, torebki na ramię, a także małe modele na pasku.

GOSHICO_sesja aw 2014-15_black bucket bag_linia id_skora z wyciskanym wzorem_620 zl_LRLinia torebek GOSHICO id rozbudowana została o dwa nowe modele: Bucket Bag oraz BOXY „s”.
Wszystkie projekty limitowanej linii marki, powstają z włoskich skór i produkowane są w krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach.
W kolekcji pojawiają się: perforacje i wyciskane w skórach wzory; wykończenia z krótkiego włosia; skóry lakierowane i matowe; pastele (róż), barwy nasycone (pomarańcz), chłodne (oliwkowo-szary), „głębokie” (zieleń, czekoladowy brąz) i „metallic” (zieleń, niebieski); wielobarwne desenie „zwierzęce” (panterka, czarno-zielony motyw wężowy) oraz mieniący się brokat. Po raz pierwszy do oferty GOSHICO (w linii id) został też wprowadzony uniseksowy model torby na ramię, wykonany z ortalionu i skóry.

Znalazłyście coś dla siebie?

 

AboutBS

Komentarze Facebook: