GOSHICO id_sesja_7

GOSHICO id torebki osobiste

GOSHICO id_sesja_3

Twoje kolory, dobrany przez Ciebie gatunek skóry i rodzaj podszewki, odpowiednia długość i rodzaj paska, wybrana liczba kieszonek wewnętrznych czy najwygodniejsze dla Ciebie zapięcia i okucia. Marka GOSHICO tworzy nową linię, specjalnie dla Was moje Drogie – GOSHICO id.

Dotychczas kojarzyła się jednoznacznie – z folkiem, od dziś GOSHICO daje możliwość stworzenia torebki naprawdę osobistej, a która z nas tego nie lubi?!?

Personalizowanie biżuterii i dodatków jest obecnie coraz bardziej modne. Sprowadza on najczęściej do grawerowania imienia i nazwiska lub określonych symboli, ewentualnie dobierania ulubionej kolorystyki.
Projektantki GOSHICO id poszły krok dalej, dając klientkom możliwość wspólnego projektowania torebek i wyrażenia swojej estetycznej indywidualności pod okiem specjalistów. Przy okazji świetna okazja do poznania super dziewczyn i genialna zabawa!


Linia wychodzi na przeciw kobietom ceniącym ponadczasową elegancję, śledzących trendy i nie bojących się zabawy modą. Torebki projektowane są z myślą o kobietach aktywnych, dla których każdy dzień, to z jednej strony praca zawodowa i spotkania służbowe, z drugiej – wieczorny wernisaż, czy kolacja z przyjaciółmi. Projektantki pragną, aby klientki czuły się komfortowo, pewnie i stylowo w każdej sytuacji, dlatego tworzą torebki o różnych wzorach, kolorach czy wielkości.

GOSHICO id oferuje zarówno modele „miejskie”, świetnie sprawdzające się w codziennych stylizacjach, jak i wieczorowe – idealne na „czerwony dywan”. W kolekcjach marki znaleźć można również etui na iPada i iPhona – wszystko, czego potrzebuje współczesna kobieta.

Wzory proponowane na dany sezon przez GOSHICO id celowo są produkowane w krótkich seriach, czasem wręcz – pojedynczych sztukach (modele tworzone są z rzadko dostępnych skór, np. rybich), co sprawia, że klientka id czuje się wyróżniona i wyjątkowa. Marka kładzie duży nacisk na indywidualne potrzeby kobiet, ponieważ chce, aby torebki stanowiły swoisty obraz osobowości każdej z nich. Każdy model dostępny w GOSHICO id może zyskać indywidualną wersję stworzoną dla klientki, a co ważniejsze – wraz z nią – przez zespół garbarzy, krojczych i szwaczy, któremu przewodniczy projektantka marki.

Ceny torebek z linii GOSHICO id wahają się od 300 do 1 200 zł. Projekty osobiste wyceniane są indywidualnie, a ich koszt uzależniony jest od czasu pracy nad modelem, a także rodzaju używanych materiałów.

Naprawdę polecam – i sama nie rozstaję się ze swoją torebunią 🙂

AboutBS

Komentarze Facebook: