zdjęcie 4

Gaveł w Poznaniu, celebryta czy projektant?

12. maja 2012 r. w poznańskim Hotelu ANDERSIA odbył się pokaz kolekcji A/W 2012/13 projektanta Gavła Grzegórskiego. Trzeba przyznać, że mimo młodego wieku i stażu w branży mody projektant wkrada się przebojem na salony, a w jego ubraniach możemy spotkać dziennikarzy, stylistów, aktorów czy piosenkarzy.

Kolekcja GAVEL A/W 2012/13 jest dopełnieniem poprzedniej SS 2012. Mimo to, wydaje się dużo bardziej dojrzała i elegancka. Gavel cały czas stara się bazować na swoich ulubionych motywach, czyli piórach i ćwiekach, choć w najnowszych projektach nie brakuje również fasonów i modeli dotąd obcych jego twórczości. Zainspirowany pracą z Sylwią Grzeszczak podczas kręcenia teledysku do piosenki „Karuzela” postanowił wprowadzić do kolekcji więcej kobiecości, lekkości i kolorów.

Obecnie wykorzystał kilka motywów zwierzęcych, bardzo mocno eksploatowanym materiałem jest imitacja skóry foki, która ma niesamowitą fakturę i idealnie nadaje się do szycia oryginalnych żakietów. W nowej kolekcji nie zabraknie również innych futer i skór, są one jednak pozyskane ekologicznie z futer przeznaczonych do zniszczenia. Dzięki nim powstały projekty zupełnie inne, niż dotychczas. Cała kolekcja będzie bardzo zróżnicowana i nieprzewidywalna.

Marka GAVEL skierowana jest do ludzi młodych, którzy stawiają na ultra-oryginalne rozwiązania.

Twarzą sesji zdjęciowej promującej kolekcję A/W 2012/13 jest Ania Piszczałka.

Mamy dla Was kilka zdjęć z pokazu oraz backstage.

 

AboutBS

Komentarze Facebook: