scena z: pokaz kolekcji BOHOBOCO, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Gatta Active Shapewear zadomawia się w świecie mody

Gatta Active Shapewear coraz częściej pojawia się na wybiegach u znanych projektantów. Bieliznę modelującą polskiej marki zaprezentowała na swoim pokazie Teresa Rosati, a także warszawski duet Bohoboco. To kolejne, po Fashion Week Poland, ważne wydarzenia w świecie mody, na których obecna jest Gatta Active Shapewear.

Zagłębiając się w pokazy, w których uczestniczyła marka doliczyła się też 10-lecia jej twórczości Natalii Jaroszewskiej.
Dlaczego projektanci wybierają właśnie tę bieliznę?
Chłopcy z Bohoboco lubią, jak wszystko wygląda doskonale: „Pod długą wąską sukienką bielizna wyrównała brzuch, wygładziła linię bioder i skorygowała wydatne kości biodrowe, a tym samym sprawiła, że kreacja prezentowała się idealnie. Zaletą Gatta Active Shapewear jest także fakt, że pod ubraniem niemalże zlewa się ona z ciałem więc nawet pod cienką tkaniną jest praktycznie niewidoczna” – mówi Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach z Bohoboco.

Gatta Active Shapewear to nie tylko bielizna modelująca. Doskonale sprawdza się jako baza zarówno pod wieczorowe suknie, jak i codzienne stylizacje. Sześć fasonów bielizny modelującej Gatta Active Shapewear, a także różnorodna kolorystyka gwarantują, że każda kobieta wybierze model dopasowany do swojej figury i kreacji.

Z tego co wiem, to polska marka planuje umacniać pozycję w świecie mody i  będzie systematycznie pojawiać się na kolejnych pokazach, ważnych wydarzeniach i imprezach.
A Wy korzystacie z bielizny modelującej Wasze kształty?

AboutBS

Komentarze Facebook: